New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asla gitmek istemeyeceksiniz...

Modern şehir hayatı temalı bir RPG sites. ile karşınızdayız. Her alanda minimum kural ile karakterlerinizi yaratıp yönetirken, hayalgüzünüzün sınırlarını zorlamanıza olanak sağlıyoruz.

♦ Aktif oldukları sürece açacağınız karakterlerin sayısında sınırlama yoktur.
♦ Yazacağınız Rp'ler için kelime/satır sınırlaması yoktur.

EN POPÜLER
ÖĞRENCİLER

1. Violet Rivera

2. Riley Romanov

3. Cher Burke

4. Eloine H. Heaven

5. Clark Davin

EN POPÜLER
YETİŞKİNLER

1. Edgard Davin

2. John Christopher Depp

3. Katy Perry

4. Miley Cyrus

5. Justin Randall Timberlake

ALNI AÇIK
ÇALIŞANLAR

New York City by CMarlow on Grooveshark

gün, ders çalışma günüdür yeğen.

2 posters
YazarMesaj
Mitchie Finnegan
LINCOLN IV. SINIF

Mitchie Finnegan

Belirgin Özellikler : Dengesiz, anlaşılması zor, eğlenceli.
Rp Yaşı : 17.
Lakap : Mitch, Chief.

gün, ders çalışma günüdür yeğen. Empty
MesajKonu: gün, ders çalışma günüdür yeğen.   gün, ders çalışma günüdür yeğen. EmptyPaz Şub. 03, 2013 5:48 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Eloine & Mitchie

En son Mitchie Finnegan tarafından Paz Şub. 03, 2013 5:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Mitchie Finnegan
LINCOLN IV. SINIF

Mitchie Finnegan

MesajKonu: Geri: gün, ders çalışma günüdür yeğen.   gün, ders çalışma günüdür yeğen. EmptyPaz Şub. 03, 2013 5:54 am

Tarih dersinin sıkıcı derinliğinde boğulmama ramak kala çalan kurtarıcı zil; başımı, gömdüğüm sıradan hızla kaldırmamı sağladı. Sonunda öğle arası zili çalmış, işkence bir süreliğine de olsa bitmişti. Teneffüsten sonraki geometri dersini düşünmemeye çalışarak çantamı koluma taktım ve tarih sınıfından çıkarak hızlı adımlarla Ell'in dersinin olduğu matematik sınıfına doğru yürümeye başladım. Sınıftan içeri girdiğimde gördüğüm şey az kalsın aklımı oynatmama neden oluyordu. "Ell!" diye bağırdım refleks halinde. "O matematik kitabıyla n'apıyorsun öyle?!"

Mitch:
Eloine H. Heaven
LINCOLN IV. SINIF

Eloine H. Heaven

Belirgin Özellikler : cincır
Rp Yaşı : on yedi buçuk
Lakap : pıleygörl

MesajKonu: Geri: gün, ders çalışma günüdür yeğen.   gün, ders çalışma günüdür yeğen. EmptyPaz Şub. 03, 2013 6:13 am

Ehee.:

'x+5x=0 denkleminin kökü nedir?'
    Sağ elime kafamı yaslamış bir biçimde bakıştığım sorunun ne kadar tiksinç bir şey olduğunu düşünüyordum. Göz göze geldiğim en tipsiz erkekten bile kötüydü. Ya benim kafam bu konuya basmıyordu, ya da gerçekten malın tekiydim. Kesinlikle ikinci şıkkı eliyordum! Sonuçta ben gibi mükemmel bir insan nasıl mal olabilirdi? Kalemimi tekrar elime aldım ve kitaba soruyla alakası olan(!) formülleri karalamaya başladım. -2+2=4 de bir formüldü öyle değil mi?- Tam soruya odaklanmışken yerimden sıçramama neden olan Mitch, benim kadar şaşkın gözüküyordu. "Ell! O matematik kitabıyla n'apıyorsun öyle?!" Yanıma yaklaşırken en sevimli yüz halimi takındım ve dalga geçer bir gülümsemeyi yüzümde yaygınlaştırdım. "Bakışıyoruz, bana aşık olmuş zavallı şey." Kalemi sıraya fırlatarak böğürürmüşçesine "Lanet olsuuuuun, hiçbir üniversiteye kabul edilmeyeceğiiiiim!" dedim.
Mitchie Finnegan
LINCOLN IV. SINIF

Mitchie Finnegan

MesajKonu: Geri: gün, ders çalışma günüdür yeğen.   gün, ders çalışma günüdür yeğen. EmptyPaz Şub. 03, 2013 6:40 am

Ell'in alaycı bir gülümsemeyle "Bakışıyoruz, bana aşık olmuş zavallı şey." demesi üzerine hafifçe sırıttım, bu kızın tavırlarına hastaydım. Fakat sırıtışım çok uzun sürmemişti. Elonie'nin bir anda kalemi sıraya fırlatmasıyla ufak bir sıçrayış yaşadım. "Lanet olsuuuuun, hiçbir üniversiteye kabul edilmeyeceğiiiiim!" Şaşkın gözlerle Ell'e baktım, kafam karışmıştı. Bir anda neden böyle bir kanıya kapıldığını anlayamamıştım. Ya da, dört yıl içinde mi demeliydim? Bu şekilde bir cümleyi Elonie'nin ağzından ilk kez duyduğum için ne diyeceğim konusunda pek bir fikrim yoktu. Yanına yaklaştım ve elimi omzuna koydum. "Hey, saçmalama. Öyle bir şey olmayacak. Hem bu fiziğinle Victoria's Secret mankenlerine bile katılabilecek düzeydesin. Kim bilir kaç ajansın gözü senin üstündedir. Her türlü şanslısın yani." dedim sakin ve ikna edici bir sesle. "Hem benim durumum da çok parlak sayılmaz. Belki de gerçekten derslere asılma vakti gelmiştir, ha?" Sesim bu kez sönük ve cansız çıkmıştı. Söylediğim şeyden ne kadar iğrensem, nefret etsem de doğru olduğunun farkındaydım. Çok geç olmadan bir şeyler yapmalıydık, son pişmanlığın fayda etmeyeceğini ikimiz de biliyorduk.
Eloine H. Heaven
LINCOLN IV. SINIF

Eloine H. Heaven

MesajKonu: Geri: gün, ders çalışma günüdür yeğen.   gün, ders çalışma günüdür yeğen. EmptyPaz Şub. 03, 2013 6:51 am

Mitch, her zamanki dost tavrıyla elini omzuma koydu ve "Hey, saçmalama. Öyle bir şey olmayacak. Hem bu fiziğinle Victoria's Secret mankenlerine bile katılabilecek düzeydesin. Kim bilir kaç ajansın gözü senin üstündedir. Her türlü şanslısın yani," dedi ikna kabiliyetini göstererek. Aslında ajanslara başvurduğum doğruydu ve şuanda beş ajans benden onay bekliyordu. Bir Victoria Secret meleği değildim belki ama kesinlikle melek olduğum doğruydu! Umutsuz bir şekilde "Hem benim durumum da çok parlak sayılmaz. Belki de gerçekten derslere asılma vakti gelmiştir, ha?" diyen Mitch'e moron bir yüz ifadesiyle bakmaya başladım. Kafamı kafasına yaklaştırdım ve gözlerimin içine bakması için çenesinden tutup kafasını hafifçe yukarı kaldırdım. "Şaka yapıyorsun, değil mi?" dedim şaşkınlığımı koruyarak. Sonuçta New York'taydık. Buraya geldiğimden beri -Londra kızıyım, şeklim yeter,- tek yaptığımız şey eğlenmekti. Ders mi? O da ne!? Onun bana uyguladığı yöntemi kendine uygulamak istermişçesine, "Evet, ajanslar peşimde sayılır. Özellikle erkek patronu olanlar," dedim ve kıkırdadım. Daha sonra kolumu diğer omzuna atarak "İyi bir oyuncu olduğunu biliyorum, Mitch. Tiyatro eğitimin de vardı, sanırım. Hala ne olacağını mı düşünüyorsun?" dedim iğneleyici bir şekilde. Geri çekildim ve yüzümü buruşturarak, "Hem sana hiç yakıştıramadım. Beni o meleklerle kıyaslayorsun ha? Cık, cık, cık.. Çok ayıp Mitchie Finnegan," dedim. Ortamın yumuşaması ve ders konusunun kapanması gerekiyordu!
Mitchie Finnegan
LINCOLN IV. SINIF

Mitchie Finnegan

MesajKonu: Geri: gün, ders çalışma günüdür yeğen.   gün, ders çalışma günüdür yeğen. EmptyPaz Şub. 03, 2013 8:27 am

Eloine, onun gözlerinin içine bakmamı sağladıktan sonra şaşkın bir tavırla "Şaka yapıyorsun, değil mi?" diye sordu. Şaşırması doğaldı çünkü kendim bile böyle bir şey söylemeyi beklemiyordum. Bir anda dersleri ve geleceği umursamaya başlamıştım sanki. Ell'in kıkırdayarak "Evet, ajanslar peşimde sayılır. Özellikle erkek patronu olanlar," demesi üzerine ben de küçük bir kıkırdayışla katıldım ona. Moralimin en bozuk olduğu anlarda bile beni güldürmeyi başarıyordu. "İyi bir oyuncu olduğunu biliyorum, Mitch. Tiyatro eğitimin de vardı, sanırım. Hala ne olacağını mı düşünüyorsun?" Bu sözlerini duyar duymaz zihnimde bir umut ışığı çaktı. Evet, tiyatroyla bir geçmişim vardı ve rol yapmayı gerçekten seviyordum. Bu konuda yetenekli olduğumu düşünenler de yok değildi. Hem eğer oyunculukla ilgili bir yere gidersem dersleri fazla takmama da gerek kalmazdı. Tam da istediğim şeydi bu! Tanrım, bu kız beni çok iyi tanıyordu. Ben aklımda oluşmaya başlayan fikrin çekiciliğiyle gülümserken Ell devam etti. "Hem sana hiç yakıştıramadım. Beni o meleklerle kıyaslayorsun ha? Cık, cık, cık.. Çok ayıp Mitchie Finnegan." Şok olmuş bir ifadeyle elimi ağzıma götürdüm ve "Ah, ne kadar da aptalım! Affet beni Eloine, sen onlara taş çıkartırsın. Bir anda ağzımdan çıkıverdi işte." dedim dudağımı büzerek. Birkaç saniye o şekilde durduktan sonra içten bir biçimde kıkırdadım. Hemen ardından ifademi ciddileştirdim ve "Biliyor musun Ell? Aslında oyunculuğa epey ilgi duyuyorum. Bunu ciddi ciddi düşünebilirim. Harikasın!" dedim neşeyle. Ardından gözlerimi sıranın üstündeki matematik kitabının üzerine kaydırdım ve düşünceli bir şekilde gözlerimi kıstım. Sorulardan birini çözmeye çalışıyormuş gibi bir havaya bürünmüştüm. Kısa bir duraklama anından sonra "Ell, şuradaki üçüncü sorunun cevabı C miymiş, bi' baksana." diye sordum sanki şu anda hayattaki tek amacım sorunun doğru yanıtını bulabilmekmiş gibi bir yüz ifadesi takınarak. Biraz gıcıklık yapmazsam Mitchie olamazdım, değil mi?
Eloine H. Heaven
LINCOLN IV. SINIF

Eloine H. Heaven

MesajKonu: Geri: gün, ders çalışma günüdür yeğen.   gün, ders çalışma günüdür yeğen. EmptyPtsi Şub. 04, 2013 10:31 am

"Ah, ne kadar da aptalım! Affet beni Eloine, sen onlara taş çıkartırsın. Bir anda ağzımdan çıkıverdi işte," diyen Mitch, şimdi bile oyunculuğunu konuşturuyordu. Onun oyuncu olması benim açımdan da iyi olurdu. Sonuçta şimdiki modeller oyuncu yada şarkıcı oluyorlardı. Bu sesle şarkıcı olmak pek mümkün olmasa da oyunculuğu yapabileceğimi biliyordum. Aynı anda beş erkeği yürütmek kolay bir iş değildi sonuçta. "Biliyor musun Ell? Aslında oyunculuğa epey ilgi duyuyorum. Bunu ciddi ciddi düşünebilirim. Harikasın!" Saçlarımı iki yana savurdum ve harika olduğumu kendimce onayladım. Gözleri test kitabına kayan Mitch'e 'Hayır, olamaz!' şeklinde bir bakış attım ve onu tam azarlayacakken "Ell, şuradaki üçüncü sorunun cevabı C miymiş, bi' baksana," demesi üzerine kitabın cevap anahtarı kısmını yavaşça açtım. Cevabı görünce gözlerime inanamayıp hızla Mitch'e döndüm. Ama herkesin bildiği gibi, 'Ooo, bravo! C lan doğru cevap,' diyecek bir kız değildim. Sıraya atıığım kalemi aldım ve C'nin atına kısa bir çizgi çektim. Kitabı Mitch'in göremeyeceği şekilde kapatarak 'Ç) Eloine' yazdım. Çok bilmiş ifademi takındıktan sonra Mitch'e döndüm ve "Bu kitabın bana aşık olduğunu söylemiştim, tatlım! Kitap Ç şıkkı diyor," dedim kıkırdamama engel olarak. Kitabın kapağını kapattıktan sonra Mitch'in yanaklarından tutup sıktırmaya başladım. "Aferin, güzellik."

gün, ders çalışma günüdür yeğen.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oturduk Ders Çalışıyoruz.