New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asla gitmek istemeyeceksiniz...

Modern şehir hayatı temalı bir RPG sites. ile karşınızdayız. Her alanda minimum kural ile karakterlerinizi yaratıp yönetirken, hayalgüzünüzün sınırlarını zorlamanıza olanak sağlıyoruz.

♦ Aktif oldukları sürece açacağınız karakterlerin sayısında sınırlama yoktur.
♦ Yazacağınız Rp'ler için kelime/satır sınırlaması yoktur.

EN POPÜLER
ÖĞRENCİLER

1. Violet Rivera

2. Riley Romanov

3. Cher Burke

4. Eloine H. Heaven

5. Clark Davin

EN POPÜLER
YETİŞKİNLER

1. Edgard Davin

2. John Christopher Depp

3. Katy Perry

4. Miley Cyrus

5. Justin Randall Timberlake

ALNI AÇIK
ÇALIŞANLAR

New York City by CMarlow on Grooveshark

Seni sarışın fare!

YazarMesaj
Cher Burke
NYADA | OPERA | I. SINIF
Cher Burke

Belirgin Özellikler : I wanna dance and drink vodka.
Rp Yaşı : 19
Lakap : Queen, C.Q.

Seni sarışın fare! Empty
MesajKonu: Seni sarışın fare!   Seni sarışın fare! EmptyCuma Şub. 08, 2013 5:15 pm

&Cher
&Alpha

&Alpha en yakın arkadaşlarından Cher'i aramayı unutursa Cher onu ne yapar? İzleyelim görelim efenim.
Cher Burke
NYADA | OPERA | I. SINIF
Cher Burke

Belirgin Özellikler : I wanna dance and drink vodka.
Rp Yaşı : 19
Lakap : Queen, C.Q.

Seni sarışın fare! Empty
MesajKonu: Geri: Seni sarışın fare!   Seni sarışın fare! EmptyPaz Mart 24, 2013 2:33 am

Alpha ile buluşacağımız yere ulaştığımda birazcık geç kalmış olduğumu fark ettim, ama Alpha hala ortalıkta yoktu. Homurdandım. Beni neredeyse iki aydır aramamıştı. Derin bir nefes aldım ve yanıma doğru koşturan bir sarı kafa görünce ister istemez sırıttım. Ama sonrasında kendimi toparladım. İyi bir dayak hak ediyordu. Derin bir nefes aldım ve karşısına geçip somurtmaya başladım. Suçunu bildiğinden ses çıkarmıyordu. Onu-öldürecektim-hemen-şimdi. Ve gülümsediğini fark ettim. Gülümsüyordu!

Alpha'nın kafasına çantamı geçirmemek için kendimi zor tutuyordum. Derin bir nefes aldım ve ellerimi belime koydum. Sinirden kaşlarımı kaldırmıştım. "Beni aramadığını hemen açıklıyorsun Alfié!" dedim ve homurdanarak ona baktım. Gülümsedi ve ban sarıldı. Güldüm ve sarılmasına karşılık verdim. Benim en sevdiğim ingiliz çocuk Alpha'dır. Ne olursa olsun. Çocukluk arkadaşınız ingiliz aksanı ile dolanıyorsa cidden onu saklayın, çok nadirler. Gülümseyerek geri çekildim ve omzuna bir yumruk attım. "Eğer bir daha beni unutursan ingiliz çocuk, seni diri diri gömerim. Anlaşıldı mı?" dedim, sonrasında kahkahayı bastım.

Seni sarışın fare!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni seviyorum.
» Ararım, sorarım, seni her yerde.