New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asla gitmek istemeyeceksiniz...

Modern şehir hayatı temalı bir RPG sites. ile karşınızdayız. Her alanda minimum kural ile karakterlerinizi yaratıp yönetirken, hayalgüzünüzün sınırlarını zorlamanıza olanak sağlıyoruz.

♦ Aktif oldukları sürece açacağınız karakterlerin sayısında sınırlama yoktur.
♦ Yazacağınız Rp'ler için kelime/satır sınırlaması yoktur.

EN POPÜLER
ÖĞRENCİLER

1. Violet Rivera

2. Riley Romanov

3. Cher Burke

4. Eloine H. Heaven

5. Clark Davin

EN POPÜLER
YETİŞKİNLER

1. Edgard Davin

2. John Christopher Depp

3. Katy Perry

4. Miley Cyrus

5. Justin Randall Timberlake

ALNI AÇIK
ÇALIŞANLAR

New York City by CMarlow on Grooveshark

Seni seviyorum.

2 posters
YazarMesaj
Michael Holloway
LINCOLN IV. SINIF

Michael Holloway

Rp Yaşı : 17
Lakap : Holl or Mich

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyPerş. Şub. 07, 2013 1:09 pm

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* Scarlett M. Laurent

* Michael Holooway

En son Michael Holloway tarafından Cuma Şub. 08, 2013 2:20 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Michael Holloway
LINCOLN IV. SINIF

Michael Holloway

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyPerş. Şub. 07, 2013 2:01 pm

Scarlett. Hayatımı süsleyen tek isim. Söylesenize, hangi kız onun kadar güzel gülebilirki ? Yada onun kadar şirin olabilir ? Doğrusunu isterseniz, kimse! Tamam biraz abartıyor olabilirim. Fakat o benim hayatımın aşkı. Aşkı, aşkıda bu onu bilmiyor. Beni bir arkadaş gibi görüyor. E, kız haklı. Kaç zamandır duygularımı söyleyemedim. Ama bugün farklı olacak. Bugün Brooklyn'e gelecek ve herşeyi ona anlatacağım. Beni ortalama yedi dakika önce aramıştı ve on dakika sonra Brooklyn'de her zamanki buluştuğumuz yerde buluşacağımızı söyledi. Ne zaman bir yere gidecek olsak, burada buluşur ve giderdik. Çok güzel geçecekti. Cesaretimi toplamıştım. Sokakta yürüyordum. Tahminen bir kaç dakika sonra Scarlett'te gelirdi. Boş sokak bana sessizliğimi hatırlatıyordu. Uzun zamandır yaşadığım sessizliği. Söyleyemediğim gerçekleri. Sevgimi. Söyleyemedikçe içimde büyüyen sevgimi. Gözlerim ara ara sokaktaki duvarların üzerleri yazılmış yazılara takılyıordu. Acaba bendemi yazmalıydım bir tane ? Scarlett ve Michael diye ? Biliyorum çok fazla abarttım. Tabikide o tür erkeklerden değildim. Yani, ya benimsin ya kara toprağın falan. Sokağı döner dönmez mekana gelmiştim. Köşedeki ağacın altına girip beklemeye başlamıştım.

Ara ara dökülen yapraklar rüzgarın esintisiyle, uzunca bir süre süzülüyordu. O kadar sessiz bir ortam vardıki, eğer iyice kulak verirseniz yaprağın yere düşerken çıkardığı sesi dahi, hafifte olsa duyabiliyordunuz. Kendimi sessizliğe kaptırmış giderken, sessizliği bir ayak sesi bozdu. Kafamı kaldırdım ve gelen güzelliğe baktım. Evet, tabikide Scarlett. Beni görmemişti. Etrafa bakınıyordu. Seslendim "Hey, prenses", dedim. Evet ona prenses diyordum. Böyle hitap etmemide seviyordu. Scarlett bana ağır adımlarla yaklaşıyordu. Ağlıyor gibi bir hali vardı. Hayır ağlamıyordu. Fakat kesinlikle gelmeden önce ağlamıştı. Gözlerinin altı şişmişti ve gözleri kırmızılaşmıştı. Genelde ağlardı. Erkekler için ağlardı. Her zaman farklı erkekle birlikte olurdu. Ve benim o erkekleri öldüresim gelirdi. Benim yerimde başka bir erkek olsa çoktan vazgeçmişti. Ama ben Scarlett'i bu bataklıktan kurtarmaya çalışıyordum. Alışkın bir tavırla seslendim " Ne oldu ? Ağlamışsın. Fazlasıyla belli oluyor" Sözlerime cevap vermeden önce kenardaki banka oturmuştu.

En son Michael Holloway tarafından Perş. Şub. 07, 2013 2:34 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Scarlett M. Laurent
LINCOLN IV. SINIF

Scarlett M. Laurent

Rp Yaşı : O daha on yedi on yedii.

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyPerş. Şub. 07, 2013 2:26 pm

Michael ile buluşacaktım. Onu fazlasıyla özlemiş olmakla birlikte buluşma nedenim aslında yaşadığım mutsuzluklarımdı yine. Ne zaman kötü hissetsem kendimi onun kollarında bulurdum. Ağlardım,zırlardım. Bazen çığlıklar atardım. Hatta sinirimden onu yumrukladığım bile olmuştu. Ama bir kez bile kızmamıştı,terslememişti beni. İşte bu yüzden en iyi dostum oydu. Mutlu olduğum zamanlarda ise yanaklarını sıkar,defalarca öperdim yanaklarını. Boynuna sarılırdım,omzunda uyurdum. Ve evet uzaktan görseler bizi sevgili sanabilirlerdi ama değildik işte. Düşünmüştüm aslında yani onun sevgilim olma ihtimalini çünkü görüyordum gözlerindeki bana olan farklı bakışları arkadaştan biraz daha farklı bakıyordu. İşte bu yüzden düşünmüştüm sevgilim olsa ne olur diye fakat erkeklere karşı duyduğum bu aptalca ilgi varken onu üzemezdim. Hem arkadaşken daha bir iyiyiz biz,daha özgürüz.

Tüm bu düşüncelerin arasında yaşadığım üzüntüye daha fazla katlanamamıştım. Ağlamaktan gözlerim şişmiş ve kıp kırmızı olmuştu. Temiz hava iyi gelir düşüncesi ile yolun bir kısmını yürüyerek gelmiştim ve tüm yol boyunca ağlamıştım. Buluşacağımız yere yaklaştığımızda durdurabilmiştim ancak kendimi. Üzerimdeki mini etek esen hafif rüzgar ile dalgalanırken minik çantamdan aynamı çıkartıp gözlerimin haline bakmıştım kıp kırmızı idiler. Kesinlikle ağladığımı anlayacaktı. Anlamasada ben anlatacaktım zaten. Buluşacağımız yere geldiğimde onu görememiştim taaki seslenene dek "Hey, prenses" , diye seslenmişti. Bana prenses derdi. Ve gerçekten bundan hoşlanırdım,kendimi iyi hissetmemi sağlardı. Önceleri gerçek bir prenses gibiydim fakat bu sıralar bir fahişeden farkım kalmamıştı. Sadece onun yanında yeniden bir prenses oluyordum. "Ne oldu? Ağlamışsın. Fazlasıyla belli oluyor" deyiverdi. Ağladığımı hemende anlamıştı. Bıkkın ve alışkın bir ses tonu vardı. Daha önce hiç böyle bir ses tonuyla konuşmamıştı. Onuda kaybedeceğim için deli gibi endişelenmeye başlamıştım. Bir banka oturdum ve dirseklerimi dizime koyup ellerimlede yüzümü kapatıp hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım.
Michael Holloway
LINCOLN IV. SINIF

Michael Holloway

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyPerş. Şub. 07, 2013 2:48 pm

Banka oturur oturmaz ağlamaya başlamıştı. O ağladığı zaman kalbim bambaşka atıyordu. Kötü oluyordum. Ama o ağladığı zaman dahi çok güzel görünüyordu. Yanına oturdum ve yüzünü süzmeye başladım. Her zaman bu durumdayken ben ona bakardım ve o bana derdini anlatırdı. Bende öylece dinlerdim. Bu sefer farklıydı. Hiç bir şey beni bunu söylemekten vazgeçiremeyezekti. Çenesinden tuttum ve yüzünü kendime çevirdim. "Yine bir erkek için ağlıyorsun değilmi ? Ne oldu anlat derdini, dinliyorum", dedim. Evet her zaman böyle derdim ve oda anlatırdı. Fakat böyle dememem gerekiyordu. Evet bir erkek için ağlıyordu. Ve benim kalbim buna dayanmıyordu. Suratına baktım. Ama bu sefer kaşlarımı çatarak bakıyordum. "Sen bundan daha güçlüsün Scarlett. Her gün başka erkek için ağlamaktan bıkmadın mı ? Terk etmekten? Terk edilmekten ?",dedim. Evet anlat demiştim ama bu sefer dinleyecek halim yoktu. Yorulmuştum. Aklıma başka erkekler ve Scarlett geliyordu. Gözlerimden bir kaç damla yaş aktı. Ama dudaklarımda anlamsız bir gülümseme vardı. Göz yaşım iyice artmıştı. İlk defa onun adına ağlıyordum. Scarlett'in konuşmasına izin vermeden önce tekrar konuştum. "Anlatmak istersen, dinlerim. Ama daha ne kadar dinlerim bilmiyorum. Daha ne kadar bu güzellik karşısında susarım bilmiyorum. Seni hiç bir erkeğin sevemeyeceği kadar çok seviyorum.",dedim. Ardından ellerimle gözlerimi sildim.
Scarlett M. Laurent
LINCOLN IV. SINIF

Scarlett M. Laurent

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyPerş. Şub. 07, 2013 3:06 pm

Çenemden tutup yüzümü ona doğru çevirdi "Yine bir erkek için ağlıyorsun değilmi ? Ne oldu anlat derdini, dinliyorum", hep böyle söylerdi bende anlatmaya başlardım. Nefes bile almadan anlatırdım,ağlardım ve sonunda yanımda olduğu için ona teşekkür eder kocaman sarılırdım. Anlat demesine rağmen anlatmama fırsat vermiyordu ama bu defa "Sen bundan daha güçlüsün Scarlett. Her gün başka erkek için ağlamaktan bıkmadın mı ? Terk etmekten? Terk edilmekten ?", diyerek sözlerine devam etmişti hemde kaşlarını çatarak. Benimle ilk defa böyle konuşuyordu. Hiç böyle şeyler söylememişti daha önce. Sadece dinler ve teselli sözleri söylerdi. Beni hiç yargılamamıştı. Ve söyledikleri gerçekten kalbimi acıtmıştı. İçimdeki sızıyı artırmıştı. Biran için onunda gözünden yaşlar aktığını gördüm tam bir şeyler söyleyecektim ki bana yine fırsat vermedi "Anlatmak istersen, dinlerim. Ama daha ne kadar dinlerim bilmiyorum. Daha ne kadar bu güzellik karşısında susarım bilmiyorum. Seni hiç bir erkeğin sevemeyeceği kadar çok seviyorum.", ve zaten benim tahmin ettiğim gerçeği gözlerimin içine bakarak söylemişti. Gözlerini silip yanımda bir cevap beklercesine oturuyordu.

Boynuna sarıldım ve kafamı omzuna gömüp uzun sayılabilecek bir süre ağladım. Sımsıkı sarıldım,kemiklerini kırabileceğim kadar sıkı. Huzuru hissedene dek sarıldım. Kendimi toparladığımda yani en azından ağlamamı durdurabildiğimde kendimi geriye doğru çekip "Şey been. Yani" bir şey söyleyemeyecek gibi görünüyordum. Yutkundum,öksürdüm. Yüzümde göz yaşlarımdan kalan ıslaklığı sildim. Sonra devam ettim "Ben sana bunu yapamam. Beni tanıyorsun. Bağlı kalamayabilirim. Seni üzebilirim. Hayatını mahfedebilirim. Yapamam." dedim ve ayağa kalkıp oradan uzaklaşmak üzere arkamı dönüp hızlı adımlarla yürümeye başladım.
Michael Holloway
LINCOLN IV. SINIF

Michael Holloway

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyCuma Şub. 08, 2013 1:45 am

Bir cevap bekliyordum. Fakat söyleyeceği her bir cümle beni dakika dakika öldürecekti. Bana sarıldı ve omzuma kafasını gömüp ağlamaya başladı. Her zamankinden daha kısa ağlamıştı. Fakat bana her dakika bir ömür gibi geliyordu. Yutkundukça acıyordu boğazım. Ağladıkça ağlıyordu. Ses etmiyordum. Birden hayallere dalmıştım. Bana sarıldıktan sonra öpeceğini hayal ediyordum. Ve uzun bir ilişkimiz olacaktı. En azından hayal edebiliyordum. Ve her ne kadar hayal olsada çok güzeldi. Hayallaerimi gerçekleştirme olasılığı vardı. Zaten her erkeğe öyle yapardı. Bir erkek ona çekici bir cümle söylediği zaman, mutlaka onunla çıkardı, yatardı, eğlenirdi. Fakat ben bunların hiç birisini istemiyordum. Sadece, daha fazla bu hayatı yaşamasını istemiyordum. Bir sürtük gibi yaşamasından bıkmıştım. Evet, onun evebeyni değildim. Fakat onu evebeynlerinden çok düşündüğüm ortadaydı. Fakat düşünmenin pekte işe yarayacağını düşünmüyordum.

Scarlett ağlamasını bitirdikten sonra, geriye çekilmişti. Bir şey söyleyeceğini düşünüyordum. "Şey been. Yani", dedi. Çekip gitmemesini umuyordum. Sadece yüzüne bakıyordum. Elini gözlerinin altına götürdü ve hafifçe yaşları sildi. Ardından zarif bir şekilde burnunu çekti. Derin bir nefes aldı ve devam etti. "Ben sana bunu yapamam. Beni tanıyorsun. Bağlı kalamayabilirim. Seni üzebilirim. Hayatını mahfedebilirim. Yapamam., dedi. Mahfetmek ha. Demek bir şeyin farkına varmıştı. Fakat yanlış bir şekilde. Ayağa kalktı ve geriye dönüp hızlı adımlarla yürümeye başladı. Şimdide gidiyordu öylemi. Tabi ya. Her erkekten ayrıldığında kollarımda ağla. Ama duygularımı söylediğimde korkuyormuş ayaklarına yatarak uzaklaş. Her şey ne kadarda kolay öylemi. Ama bu kadar kolay bitmemeliydi. Bitiremezdim. Arkasından hızlı adımlarla bende yürümeye başladım. Ve yüksek bir sesle seslendim. "Tabi ya, git. Benim hayatımı mahfetmekten korkuyorsun demek. Eğer korkuyor olsaydın, şuanda gidiyor olmazdın. Beni sevmiyor olabilirsin. En azından sevgili olarak sevmiyor olabilirsin. Fakat ben bıktım. Her gün senin yanında olupta, duygularımı açıklayamamaktan bıktım. Eğer burada benim hayatımdan bahsediyorsak, zaten mahfoluyordu her geçen gün benim hayatım. Her geçer gün seni başka erkekle gördükçe mahfoluyordu.", dedim. Evet uzun bir konuşma yapmıştım. Söylediğim her kelimeyi tane tane seçiyordum. "Şimdi eğer gerçekten gitmek istiyorsam git.", dedim. Eğer onu tanıyorsam, bu sözlerin üzerine kesinlikle gitmezdi. Durdu ve bir an için arkasını döndü. Ona yaklaşmıştım. Ellerim tuttum. Gözlerimden bir damla yaş aktı. Ardından dudağımı dudağına yaklaştırıyordum. Gözlerini kapıyordu Scarlett. Yaklaştım, fakat bunu yapmaya henüz hazır değildim. Kıyamıyordum ona. Dudaklarımı yanağına çevirdim. Ve yanağına küçük bir öpücük kondurdum. Ardından bir şeyler söylemesini beklercesine gözlerine baka kaldım.

En son Michael Holloway tarafından Cuma Şub. 08, 2013 3:15 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Scarlett M. Laurent
LINCOLN IV. SINIF

Scarlett M. Laurent

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyCuma Şub. 08, 2013 3:07 am

Arkamdan oda hızlı adımlarla gelmiş ve bağırarak seslenmişti bana söyleyeceği her kelimeyi umursuyordum ve hepsini duymak istiyordum. "Tabi ya, git. Benim hayatımı mahfetmekten korkuyorsun demek. Eğer korkuyor olsaydın, şuanda gidiyor olmazdın. Beni sevmiyor olabilirsin. En azından sevgili olarak sevmiyor olabilirsin. Fakat ben bıktım. Her gün senin yanında olupta, duygularımı açıklayamamaktan bıktım. Eğer burada benim hayatımdan bahsediyorsak, zaten mahfoluyordu her geçen gün benim hayatım. Her geçer gün seni başka erkekle gördükçe mahfoluyordu.", demişti. Günüm ağlamakla geçmişti,kendimi zor durdurmuştum ve yeniden ağlamak üzereydim. "Şimdi eğer gerçekten gitmek istiyorsam git." diyerek sözlerini tamamladı. Nasıl gidebilirdim ki böyle bir sözden sonra. Ona doğru döndüm. Fakat kımıldamıyordum bile. Ne demem gerektiğine dair bir fikrim dahi yoktu. O bana doğru geldi. Dudaklarını dudaklarıma yaklaştırıyordu. Gözlerimi kapadım. İtiraz etmeyecektim beni öpmesine falan. Fakat o biranda yanağıma küçük bir buse kondurmuştu. Gözlerimi açtım,bana bakıyordu. Bir şeyler söylememi beklercesine bana bakıyordu. Biran için yüzümde minik bir gülümseme bulmuştum. Başka erkekler böyle bir anda yanağımı öpecek öyle mi? Yiyorlardı direkt olarak. Gözlerini bile kapatmıyorlardı. O kadar iğrenç durumdaydılar ki. Yaptıkları her şeyi görmek istiyorlardı. Michael ise bu zamana kadar daima yanımdaydı ve hiç bir zaman benden fazla bir şey istememişti. Sadece dost olmuştu bana. Şimdi ise sevgilisi olmamı istiyordu. Belkide her şey düzelir diye düşünüyordum ama ya düzelmesse? Benim nasıl birisi olduğumu biliyordu. Sürtüğün tekiydim. Birileri onunla olduğumu duyunca arkamdan atıp tutacaklardı ve onun arkasındanda. Kötü şeyler söyleyeceklerdi. Onuda kullanacağımı yada onun beni kullandığını. Bunlara razı olamazdım. "Ben sürtüğün tekiyim Michael. Ben yaşadığım şeylerden vazgeçsem bile insanlar benim hakkımda böyle konuşmaktan vazgeçmeyecekler biliyorsun. Zaten ben bağlı kalmak benim için çok zor. Alışamayabilirim. Yani dostluğundan vazgeçmek istemiyorum ama sevgili olarak... Bilemiyorum." dedim ve az önce kalktığım banka gidip oturdum. Ne gidebilecek gücüm vardı ne de onunla kalabilecek...

Miniğim bir baksana Very Happy:
Michael Holloway
LINCOLN IV. SINIF

Michael Holloway

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyCuma Şub. 08, 2013 3:34 am

Onun hayatını dolduran tek şey erkeklerdi. Güzellik onu tüketiyordu. Hayattan zevk almıyormuydu ? Sonun bir kaç şey söyleye bilmişti Scarlett. . "Ben sürtüğün tekiyim Michael. Ben yaşadığım şeylerden vazgeçsem bile insanlar benim hakkımda böyle konuşmaktan vazgeçmeyecekler biliyorsun. Zaten ben bağlı kalmak benim için çok zor. Alışamayabilirim. Yani dostluğundan vazgeçmek istemiyorum ama sevgili olarak... Bilemiyorum.", demişti. Aslında söylediklerinin hepside doğruydu. Harfi harfine doğru. Herkes arkasından atıp tutabilirdi. Onun beni kullandığını söyleyebilirlerdi. Scarlett'in yüzüne vurabilir, onu rezil edebilirlerdi. Fakat insanların ne dediği Scarlett'in umrundamıydı. İnsanların ne düşündüğü falan. Ağır adımlarla, bitkin bir halde kalktığı banka tekrar oturmuştu. Üzülmüştüm onun adına. Fakat belli etmemem gerekiyordu. Bu kez ağlayamazdım. Artık birinin Scarlett'i bu hayattan çekmesi gerekiyordu. Oturduğu banka doğru yaklaştım ve seslendim "İnsanların ne düşündüğünü umursuyorsan neden her zaman farklı bir erkekle birlikte oluyorsun. Böyle bir hayatı seçiyorsun. Ama eğer insanların ne dediği umrundaysa bundan vazgeçmelisin. Ha, ayrıca. Benim söylediğim şey, sevgili olmakla alakalı değil. Tamam seni sevdiğimi söyledim. Ama bunu söylerken içimde seninle çıkmak falan yoktu. Sadece seni bu hayatından kurtarmak istiyorum.",dedim. Fakat bugün onunda ağlamasını istemiyordum. "Eğer başka bir erkeğe bağlanırsan. Ve bu hayattan vazgeçersen onada tamam derim. Yeterki vazgeç şu hayattan. Yeterki böyle yaşama.
Scarlett M. Laurent
LINCOLN IV. SINIF

Scarlett M. Laurent

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyCuma Şub. 08, 2013 3:49 am

Yanıma tam olarak gelmiyordu,bu kadar mı kırmıştım onu. Uzak ve bir o kadar da yakın konuşuyordu benimle. "İnsanların ne düşündüğünü umursuyorsan neden her zaman farklı bir erkekle birlikte oluyorsun. Böyle bir hayatı seçiyorsun. Ama eğer insanların ne dediği umrundaysa bundan vazgeçmelisin. Ha, ayrıca. Benim söylediğim şey, sevgili olmakla alakalı değil. Tamam seni sevdiğimi söyledim. Ama bunu söylerken içimde seninle çıkmak falan yoktu. Sadece seni bu hayatından kurtarmak istiyorum.", biranda içimde hem sevinç hemde üzüntü beliriverdi. Ama sevincim ağır basıyordu. Beni umursadığı öylesine açıktı ki her kelimesi bunu haykırıyordu sanki. Ve bana acıyordu. "Eğer başka bir erkeğe bağlanırsan. Ve bu hayattan vazgeçersen onada tamam derim. Yeterki vazgeç şu hayattan. Yeterki böyle yaşama." demişti ki bunlarda bana acıdığının bariz bir göstergesiydi. Acımak ve sevmek ikisi aynı anda olabilir miydi? Bilemiyorum. Yapmam gereken tek şey sadece bir iki kelime söylemekti. Olması gereken tek şey ise dostum olarak kalmasıydı kesinlikle öyle kalmalıydı. "Söylediklerin beni çok mutlu etti. Yani beni düşünüyor olman,beni umursaman. Bana acıyorsunda biliyorum yalnış anlama bana acıdığın için sana kızmıyorum zaten acınacak haldeyim." duraksadım. "İstersen bir daha görüşmeye biliriz?" ne diyordum ben böyle. Yutkundum ve devam ettim sözlerime "Görüşmeye biliriz çünkü yaptıklarım senin hayatınıda etkliyor ve ben her şeyi düzeltebileceğimden emin değilim." Hani dostum olarak kalması gerektiğini söyleyecektim. Hiçde öyle gelmiyordu kulağa söylediklerim resmen git demiştim.
Michael Holloway
LINCOLN IV. SINIF

Michael Holloway

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyCuma Şub. 08, 2013 4:07 am

Onu etkilediğimi düşünüyordum. Birazda olsa üzgün hali gitmişti. Mutlu olmuşa benziyordu. Çok net bir şekilde ifade ediyordu düşüncelerini şimdi "Söylediklerin beni çok mutlu etti. Yani beni düşünüyor olman,beni umursaman. Bana acıyorsunda biliyorum yalnış anlama bana acıdığın için sana kızmıyorum zaten acınacak haldeyim." ,dedi. Acıyormuydum ? Evet öylede denebilirdi. Fakat ben onu öyle çok seviyordumki. Sadece onu iyileştirmek için elimden geleni yapıyordum. Onun için ne iyi olacaksa onu istiyordum... Biraz duraksadıktan sonra devam etti. "İstersen bir daha görüşmeye biliriz?" ,demişti. Bir mermi gibi gelmişti sözleri. Vurulmuştum sanki. Ben eğer biraz daha devam edersek kafa dağıtmak için, bir yerlere götürmeyi düşünürken... Bana böyle söylemesi normalmiydi şimdi ? Umarım söylediklerinin farkındaydı. " Görüşmeye biliriz çünkü yaptıklarım senin hayatınıda etkliyor ve ben her şeyi düzeltebileceğimden emin değilim.",dedi. Peki. Ne istiyorsa ona verecektim. Ne yapmak istiyorsa yapacaktım. Bu sözlerden sonra bitirmişti herşeyi. Herşey bitmişti. Oysa ben onun için iyi olanı istiyordum. Benimle sevgili olması umrumda bile değildi. Kafamı sallayarak sözlerini onaylamıştım. Ardından kaşlarımı hafifçe çattım ve sözlerime başladım. "Evet. Doğru söylüyorsun. En iyisi bu. Bir daha görüşmemek en iyisi. Hatta karşıma bile çıkmaman en iyisi olucaktır. Sana yeni erkeklerinle mutluluklar", dedim. Erkekler kısmını vurgulayarak söylemiştim. Sözlerimi bitirir bitirmez arkamı döndüm ve hızla ilerledim. Şuan o kadar sinirliydimki hiç bir şey beni akşama kadar içmekten alı koyamazdı. Sinirle, bugün teklifimi kabul ederse diye aldığım gümüş kolyeyi çıkarttım. Kutusunu elimle kavrayıp sıkıyordum.Ardından köşeyi dönerken düşürmüştüm. Fakat arkamı dönüp almadım. Yürüdüm, sadece yürüdüm.

En son Michael Holloway tarafından Cuma Şub. 08, 2013 4:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Scarlett M. Laurent
LINCOLN IV. SINIF

Scarlett M. Laurent

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyCuma Şub. 08, 2013 4:24 am

Söylediklerimden sonra gözleri sinirle parlamıştı,kızmıştı. "Evet. Doğru söylüyorsun. En iyisi bu. Bir daha görüşmemek en iyisi. Hatta karşıma bile çıkmaman en iyisi olucaktır. Sana yeni erkeklerinle mutluluklar", diyerek beni onayladı. Ne yani beni böylece bırakıp gidecek miydi? Yapamazdı ondan başka hiç bir dayanağım olmadığını biliyordu. Gidemezdi. Fakat gidiyordu,arkasını dönmüş gidiyordu. Peşinden gidemiyordum bile kaskatı kesilmiştim. Sadece gidişini izledim. Sokaktan köşeyi dönerken elinden bir kutu düşürmüştü. İçinde ne olduğunu merak ederek oraya doğru yürümüştüm. Eğilip kutuyu elime aldım,Michael'e doğru baktım koşsam yetişebilirdim. Bunun yerine önce kutuyu açıp içine baktım gümüş bir kolye vardı içinde,küçük bir peri simgesi vardı ucundada. O kadar güzeldi ki. Bunu bana aldığına dair en ufak bir şüphem yoktu. Beni öyle iyi tanıyordu ki neleri sevebileceğimi en iyi o biliyordu ve ben böyle birini kaybetmeyecektim. "Heey. Bu kolyeyi takman gereken birisi var. Buraya gel beni böylece bırakamassın!" dedim sert ve kesin bir tavırla. Adeta gelmesini emrediyordum. Onunla böyle konuşurdum bazen inatçılık yaptığında falan dediğimi mutlaka yapardı. Tabii ki korktuğundan değil sadece sevgi. Ama bu defa yürümeye devam ediyordu. Arkasına bile bakmamıştı. Ağlamaya başladım. Yeniden ama bu defa haykıra haykıra bir anda kendimi yerde bulmuştum. Dizlerimin üstüne düşmüştüm. Daha fazla ayakta duracak gücüm kalmamıştı. "Michael! Gitme yalvarırım gitme. Ben sensiz ne yapabileceğimi bilmiyorum. Gitme." öyle yüksek bir sesle bağırıyordum ki arkasından duymaması imkansızdı. Hatta etraftan geçen bir kaç kişi halime acır gözlerle bakıyorlardı. Benim ise tek istediğim gitmemesiydi. Vursun,bağırsın,çağırsın ama gitmesin istiyordum.
Michael Holloway
LINCOLN IV. SINIF

Michael Holloway

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyCuma Şub. 08, 2013 4:46 am

Ben onun iyi olmasını istiyordum. O ise bana bu seçenekleri sunuyordu. Görüşmeyelim diyordu. Yada ben öyle anlamıştım. Fakat sadece bu seçeneği sunmuştu bana. Bende öyle yapmıştım. Hızlı adımlarla yürüyordum. Ayakkabı sesleri gelmişti bir ara kulağıma ama dönüp bakmadım. Bir yanım dön diyor, diğer yanım, bırak, ne olursa olsun diyordu. Hangi yanımı dinleyeceğimi bilemiyordum. "Heey. Bu kolyeyi takman gereken birisi var. Buraya gel beni böylece bırakamassın!", dedi arkamdan. Gayet net duyulmasada anlaşılıyordu. Geri dönmem için yeterli olabilirdi aslında. Ama bu sefer farklıydı. Herşey gözümde farklı görünüyordu. Sadece yürüyordum. Aslında, normal bir zamanda bu şekilde emretseydi, ona döner ve sımsıkı sarılırdım. Fakat şu durumda sadece yürüyordum. Evet, sözleri sinirimi hafifletmişti. Fakat geçirmemişti kesinlikle. Arkamdan kuvvetli bir bağırmayla tekrar seslendi Scarlett "Michael! Gitme yalvarırım gitme. Ben sensiz ne yapabileceğimi bilmiyorum. Gitme.",dedi. Gerçekten yalvarıyormuydu bana. Şaşırmıştım açıkçası. İlk defa yalvarmıştı. Hemde bağırarak. Kalbimde bombalar patlamıştı. Bütün kızgınlığım yerini hüzne bırakmıştı. Gerçekten gitmemi istemiyormuydu ? Yoksa az önce o sözleri söyleyen kendisi değilmiydi ? Kafamda sorular dönüp duruyordu. Cevabını sabırsızlıkla beklediğim sorular.
Bir anda durdum ve yavaşça arkamı döndüm. Döndüğümdeyse Scarlett benim kolyeyi düşürdüğüm köşedeydi ve elinde ona aldığım kolye vardı. Yere düşmüştü ve hüzünle bana bakıyordu. Ardından kafasını kolyeye çevirmişti. O kolyeye bakarken hızlı adımlarla yanına kadar geldim. Geldiğimi fark etmesiyle bana doğru kaldırdı yüzünü. Bana bakıyordu. Bir şey söylemem gerekiyordu ve " Seni nasıl bıraka bilirimki. Prensesim. Henüz seni bırakacak kadar delirmedim ",dedim. Yerden kalkmaya çalışıcaktı. Fakat ben onun önüne otumuştum. Gözlerini hafifçe sildim, elindeki kolyeyi aldım ve arkasına yönelip taktım. Sonra tekrar önüne geldim ve "Seni asla bırakmayacağım",diyerek sarıldım.
Scarlett M. Laurent
LINCOLN IV. SINIF

Scarlett M. Laurent

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyCuma Şub. 08, 2013 5:00 am

Gelmeyeceğini düşünmeye başlamıştım. Elimdeki kolyeye bakıyor,söylediklerimin nasıl aptalca olduğunu düşünüyordum. Sonra tam önümde duran bir çirf ayak gördüm kafamı kaldırdığımda onu görünce başka hiç bir şeye bu şekilde sevinemeyeceğimi tüm netliği ile anlamıştım. " Seni nasıl bıraka bilirimki. Prensesim. Henüz seni bırakacak kadar delirmedim ", ayağa kalkacak gibi oldum fakat o benim önüme oturmuştu. İkimizde bir birimizden deliydik. Sokağın ortasında bir birlerine bağıran,ağlayan ve yerde oturan iki deli. Gülümsemiştim. Gözlerimdeki yaşı silmiş ve kolyeyi elimden alarak ve boynuma takmıştı. "Seni asla bırakmayacağım", dedi ve sarıldı. Bende ona sarıldım. Öyle bir sarıldım ki sanki ikimiz tek kişi olmuştuk. Bedenlerimiz adete birleşmişti. Kafamı boynuna gömmüş sarılıyordum. Kokusunu içime çekiyordum. Eğer bir gün gidecek olursa en azından kokusunu asla unutmayacaktım. "Özür dilerim,yaptığım her şey için." dedim hiç kımıldamadan. Bir süre ve gerçekten uzun bir süre sarılı halde kaldıktan sonra bedenimi ondan geriye çekip yanağına uzun fakat narin bir öpücük bıraktım. "Bende hep yanında olacağım. Hiç bir şey eskisi gibi olmasın diye inan çabalayacağım." dedim ve sustum.
Michael Holloway
LINCOLN IV. SINIF

Michael Holloway

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyCuma Şub. 08, 2013 5:16 am

"Özür dilerim,yaptığım her şey için." , diyordu. Özlemimden dolayı cevap bile vermemiştim. Yavaşça geriye çekildi ve yanağıma bir buse kondurdu. Bu öpücük her zamankinden farklı, sıcak kanlı bir öpücüktü. Kalbimin derinliklerine kadar işlemişti öpücüğü. Ardından "Bende hep yanında olacağım. Hiç bir şey eskisi gibi olmasın diye inan çabalayacağım.",dedi. İşte az önce duymak istediğim sözler bunlardı. Neden daha önce söylememiştiki. Bir anda bütün duygularım değişmişti. Kafamızı dağıtmak istiyordum. Scarlett'in ellerinden tuttum ve berabar ayağa kalktık. "Seni seviyorum. Seni hiç kimseyi sevmediğim kadar çok seviyorum. Ayrıca bir dahada özür dileme. Sana hiç yakışmıyo. Asıl ben özür dilerim senden. Sen ne dersen de bir daha gitmeye dahi kalkmayacağım.",dedim. Artık benimdi ve bırakmayacaktım onu. Ölene kadar benimdi. Elinden tuttum ve beraber ayağa kalktık. "Hadi artık biraz gülümsesene",dedim. Elinden tutuyordum. Onu çekerek hızla koştum. Oda koşmaya başladı. Ve yalnız geldiğim sokaktan prensesimle dönüyordum. Bir yandan koşuyor bir yandanda bağırıyordum. "Scarlett'i seviyoruuum",diye. Sessiz sokak aşkın doyurucu sesiyle dolmuştu.
Scarlett M. Laurent
LINCOLN IV. SINIF

Scarlett M. Laurent

Seni seviyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Seni seviyorum.   Seni seviyorum. EmptyCuma Şub. 08, 2013 5:25 am

-RP SONU-

Seni seviyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni sarışın fare!
» Ararım, sorarım, seni her yerde.