New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asla gitmek istemeyeceksiniz...

Modern şehir hayatı temalı bir RPG sites. ile karşınızdayız. Her alanda minimum kural ile karakterlerinizi yaratıp yönetirken, hayalgüzünüzün sınırlarını zorlamanıza olanak sağlıyoruz.

♦ Aktif oldukları sürece açacağınız karakterlerin sayısında sınırlama yoktur.
♦ Yazacağınız Rp'ler için kelime/satır sınırlaması yoktur.

EN POPÜLER
ÖĞRENCİLER

1. Violet Rivera

2. Riley Romanov

3. Cher Burke

4. Eloine H. Heaven

5. Clark Davin

EN POPÜLER
YETİŞKİNLER

1. Edgard Davin

2. John Christopher Depp

3. Katy Perry

4. Miley Cyrus

5. Justin Randall Timberlake

ALNI AÇIK
ÇALIŞANLAR

New York City by CMarlow on Grooveshark

Roselle Pierce

+3
Riley Wulf
Eloine H. Heaven
Violet Rivera
7 posters
YazarMesaj
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Rp Yaşı : on yedi.
Lakap : V.

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 2:11 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Roselle Anne Pierce

New York'ta doğmuş ve orada büyümüştür Roselle. Joselle adında bir ikizi vardır ve birbirlerine tıpatıp benzerler. Roselle ikizinin aksine çoğu zaman erkeklerle ilgilenmeyen ve kendisini tamamen partilere veren bir kızdır. Babaları Empire Hotel'in sahibi olduğundan çok zenginlerdir ve Roselle bununla pek fazla övünmese de çoğu zaman zengin olduğuna sevinir. Yoksa o kadar çanta, ayakkabı, elbise ve takıyı nereden alabilirdi ki, değil mi?

~Kahverengi, siyah tonlarında uzun dalgalı saçları vardır.
~Gözleri gökyüzü mavisidir.
~Okul saatleri dışında modellik yaptığından oldukça zayıftır ve uzun boyu sayesinde tanınan ve sevilen bir model olabilmiştir.
~Dudakları çok kalın olmasa da dolgundur, genellikle dudakları renginde bir ruj sürerek dışarı çıkar Rose.

~İnsanlarla çoğu zaman iyi geçinir çünkü birileriyle düşman olmak pek tarzı değildir. Ancak yine de sinir olduğu kişiler de vardır.
~İkizini her şey ve herkesten çok sever ve onu korumak için elinden geleni yapar. Şey, tabi partilerde olmadığı zamanlarda.
~Partilerde takılmayı çok sever, bu yüzden genellikle gündüzleri hiç dışarıda görünmez. Gündüzleri iyice uyuyup dinlendikten sonra, geceleri sabaha kadar süren partilere katılır.
~Derslerle pek ilgilendiği söylenemez, yalnızca Tarih dersini sever, o da şaşırtıcı bir şekilde en iyi olduğu derstir.
~Film izlemeyi ve sinemaya gitmeyi çok sever.
~Johnny Depp'e platoniktir ama bunu kimseye söylememeyi tercih eder. İkizi Jos'a bile.

~Yalan söylemek konusunda ustadır ve çoğu zaman, çoğu konuda babasına yalanlar söyler.
~Erkeklerle konuşmakta pek başarılı değildir, onların kendisine aşırı ilgi göstermelerinden bunalır ve çoğu zaman bir erkek onunla konuşmaya çalıştığında o erkekten kaçar.
~Dostlarına çok değer verir, onları korumak için elinden gelen her şey iyapar.
~Liseyi bitirince oyuncu olma hayali vardır. Bunu da kimseye söylememiştir.
~Sanatla uğraşan insanlara saygı duyar, sanat eserlerini incelemeyi çok sever. Sanat galerileri partilerden zaman bulduğunda sık sık gittiği yerlerden biridir.

~En sevdiği çiçek kokusu yasemindir.
~En sevdiği renk mavi ve tonlarıdır.
~En sevdiği film Tim Burton'ın eseri olan Sweeney Todd: Fleet Sokağı'nın Şeytan Berberi'dir. O filmde Johnny Depp'e daha da aşık olmuştur.
~En sevdiği grup The Beatles'dır. En sevdiği şarkı ise The Beatles - Across The Universe'dir. John Lennon ve Paul McCartney en sevdiği Beatles grubu üyeleridir.
~En sevdiği parfüm; Acqua di Gioia'dır. Parfümde ikinci isminin kısaltmasının olması her zaman çok hoşuna gider.

İconlar:

Eklenmek için;
Ad Soyad:
Uyumlu iki icon:
Kurgu:

~İlişkiler~

Joselle Pierce

~Joselle Roselle'in ikizi. Roselle'in Jos hakkındaki hislerini söylemeye bile gerek yok bence. Hayattaki en çok değer verdiği kişidir Joselle, Roselle'nin. Onsuz o kocaman Pierce malikanesinde yaşayamaz, o olmadan kıyafet alışverişi yapamaz, o olmadan dışarı bile çıkmak istemez. Onlar arasında hem kardeşlik, hem ikizlik bağı var ve bu bağ asla kopmayacak olan bir bağ. Roselle çoğu zaman Joselle'in erkekler konusunda daha başarılı oluşuna imrenmiştir, ancak asla kardeşini kıskanmamıştır. Joselle, Rose babasına yalan söylediği zamanlarda hep korumuştur ve yardım etmiştir Rose'a. Rose Jos sayesinde, dünyada asla yapayalnız kalmayacağını bilir. Herkes gitse bile Jos onunla kalacaktır.

Eloiné H. Heavén

~Ell Roselle ile çocukluktan beri arkadaş, birbirleri hakkında her şeyi biliyorlar. İkisi de birbirlerinin yüzlerinden nasıl olduklarını okuyabilecek kadar çok beraber vakit geçirmişler ve birbirlerini her zaman ve her zaman kollarlar. Rose genellikle Ell'in ona ayarladığı erkeklerden yine Ell sayesinde kaçar, bunun dışına beraber partilere giderler ve etrafı dağıtırlar. Ell, Rose için çok önemli. Hayatında ihtiyaç duyduğu başlıca insanlardan biri. Onu kaybetmek istemiyor ve onu gerçekten çok seviyor.

Alexis Antoinette
~Alexis ile Joselle sayesinde tanışmıştım. Ancak sonrasında Jos ve Alexis arasında birtakım talihsiz olaylar yaşanmasına rağmen Alexis Rose ile arasındaki ilişkiyi bitirmedi. Bu yüzden Rose onu çok seviyor! Alexis Ros için gerçekten önemli. Canı sıkıldığında, bir derdi olduğunda rahatça gidebileceği insanlardan o. Ayrıca kıyafet ve aksesuar zevki bir harika olduğundan, onunla alışveriş yapmak da harika! Roselle Alexis ile arasındaki bu arkadaşlığın hiçbir şekilde kopmamasını istiyor, çünkü hayatta böyle iyi dostluklar kurup, onu korumak ve devam ettirmek gerçekten zor. Özellikle de GG gibi bir avcı aranızda dolanıyorsa!

Wissey Cherub
~Açıkçası, son zamanlara kadar Rose Wissey ile hiç tanışmamıştı bile. Wissey Rose'un ilgisini son zamanlarda yaptığı ataklarla çekti. Liderlik olsun, popülerlik olsun, takıldığı çevreler olsun. Rose Wis'in bu değişimini gördü ve ona yardım etmek için elinden geleni yapmaya başladı. Yardımlarının boşa gitmediğini umuyor ve bunun yanında Wis'i çok seviyor. Genellikle Wis'i partilere götürmeye çalışır Rose, Wis de ısrarla reddeder. Ama sonunda mutlaka Roselle kazanır.

Alpha Rigorous
~Alpha ile Central Park'ta, Alpha bir kısa film çekerken tanıştı Rose. Onu ilk gördüğünde çok etkilendi genç adamdan. Çünkü Rose'un film sektöründe çalışanlara karşı özel bir ilgisi, saygısı var. Birbirleri ile ilk tanıştıkları andan beri değişik ama hoş bir ilişki içerisindeler. Alpha Rose'u mutsuz olduğunda tam anlamıyla neşelendirebilen ve asabi olduğunda tamamen sakinleştirebilen tek kişi. Ayrıca Rose Alpha'ya söylemese de, bir gün Alpha gerçek bir yönetmen olduğunda, genç adamın filminde başrol oynamak genç kızın en büyük hayallerinden biri. Bunun dışında Rose Alpha'nın tarzını ve yakışıklılığını çok beğeniyor. Onunla vakit geçirirken çok eğleniyor ve onunla olmadığı zamanlar sarhoş değilse onu çok özlüyor. Şey, sarhoş olduğu zamanlar bir sevgilisi olduğunu unutuyor da. Neyse, o konuya hiç girmeyelim.

Cher Burke
~İkizinin sürekli canını sıkıp durduğundan Rose'un Cher'den pek de hoşlandığı söylenemez. Ayrıca ne karakter yapısı, ne de tarzı Rose'a göre değil. En yakın arkadaşlarıyla arası kötü olduğundan, otomatik olarak Rose ile de kötü. Onunla bir çeşit düşman oldukları söylenebilir. Hem GG'de durmadan hakkında çıkan o korkutucu dedikodular da Rose'un Cher'e karşı önyargılı olmasını sağlıyor. Sonuç olarak, ikisi de birbirlerini sevmezler.

En son Roselle Pierce tarafından Paz Ocak 27, 2013 5:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 12 kere değiştirildi
Eloine H. Heaven
LINCOLN IV. SINIF

Eloine H. Heaven

Belirgin Özellikler : cincır
Rp Yaşı : on yedi buçuk
Lakap : pıleygörl

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 2:33 am

& Görmüyon sanki. İlla yazdırcan. Te Alla'm. Razz Eloiné H. Heavén.
& Küçüklükten beri arkadaşız filan falan. Abarta abarta karala bi şeyler. Pıleygörlüm olum ben ahaha.
& [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 2:48 am

Ekledim bebikiiim afro
Riley Wulf
LINCOLN IV. SINIF

Riley Wulf

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 6:28 am

Ama ama ikizin? Icon vermeme gerek var mı bebeğim. *-*
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 6:31 am

Tabi ki yok bebem, hemen ekliyoruuum
Alexis Antoinette
CAMBRIDGE | SANAT TARİHİ | IV. SINIF

Alexis Antoinette

Belirgin Özellikler : Rokesmith.
Rp Yaşı : Yirmi iki.
Lakap : Tavşan.

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 6:38 am

Ay biz seninle çok benziyoruz! Tek sorun kardeşin eski sevgilimle birlikte oldu falan; ama bu benim açımdan sorun yaratmıyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 6:47 am

Tamam o zamaan şey olsun. Anlaşalım, arada buluşuyor olalım, mesajlaşalım falan. Yakın olalım Razz Ben lejanta başka şeyler de karalarım Razz Uygun mudurr??
Alexis Antoinette
CAMBRIDGE | SANAT TARİHİ | IV. SINIF

Alexis Antoinette

Belirgin Özellikler : Rokesmith.
Rp Yaşı : Yirmi iki.
Lakap : Tavşan.

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 6:49 am

Uygun tabisiii, zaten Alexis ile anlaşamayan ölsün. Razz
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 6:50 am

Ay aynen yahu. Alexis'i seviyoz. I love you Ben hemen ekliyorum seni o zamaan sonra da lejantına uçuyorum Razz
Wissey Cherub
LINCOLN IV. SINIF

Wissey Cherub

Rp Yaşı : 18
Lakap : Wisy, Cher.

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 11:08 am

Uğraştırma beni pampa. Biliyonnu. Aşsldkşdf.
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 11:13 am

Taam, hemen ekliyom. Cool dslkfjg
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 11:23 am

Flood.
Eklendiiin dlsfdgjk Evet bunun için flood yaptım --
Alpha Rigorous
NEW YORK | YÖNETMENLİK | III. SINIF
Alpha Rigorous

Rp Yaşı : 21
Lakap : Alf.

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 11:26 am

Te allam. Aşsdlkfsodf. Razz

Bir de şeyle. Artık canısını nasıl yazarsan Cool

Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 11:30 am

Aama yirim. Hemen ekliyorum Sad Bak ağlattın beni slkfdjg Sevinçten sevinçten. dslfkgj
Cher Burke
NYADA | OPERA | I. SINIF
Cher Burke

Belirgin Özellikler : I wanna dance and drink vodka.
Rp Yaşı : 19
Lakap : Queen, C.Q.

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 4:08 pm

Belii
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 4:12 pm

Tamaam ekleyeceğim. Yarın. Ama emin olmak için soruyorum düşmanız değil miii Razz
Cher Burke
NYADA | OPERA | I. SINIF
Cher Burke

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 4:18 pm

Düşmaaaaaan sonuna kadar.
(ama çocukluk arkadaşıymışız) Very Happy
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 4:20 pm

Te allaam. Bi de sonuna kadar diyo ldfkgj NEEEEEY. ÇOCUKLUK ARKADAŞI MI? Bana şunu bi tam annatsana sen. sldkgj
Cher Burke
NYADA | OPERA | I. SINIF
Cher Burke

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 4:24 pm

Ya bunlar küçükken çok iyi anlaşıyorlarmış. taa ki liseye kadar lisede bir birlerinden nefret etmeye başlamışlar çünkü cher bunları küçük düşürüp durmaya başlamış. oke?
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 4:26 pm

İyi de sen bizden büyük değel misin. Nası arkideş olcez, hani yaş farkı var-- sdgfhjdgsk Ay bi de küçük düşürme beni istemem ben üle. Şöyle yapalam. İkizime sataşıyon diye ben de sana sinir olayım bıdı bıdı. Öyle yani lsdfkgj Te allam gece gece kurgu uyuzu oldum slkfdgj
Cher Burke
NYADA | OPERA | I. SINIF
Cher Burke

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 4:31 pm

Deli kız Very Happy bir yaş varya deli Very Happy ama öyle olsun bakalım Very Happy
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Roselle Pierce Empty
MesajKonu: Geri: Roselle Pierce   Roselle Pierce EmptyCuma Eyl. 14, 2012 4:33 pm

Ay bi' an gerçekten benden büyükmüşsün gibi hissettim ha sdlkfjgsfkdjfdg O zaman yarın eklerim ben cınım.

Roselle Pierce
1 sayfadaki 1 sayfası