New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asla gitmek istemeyeceksiniz...

Modern şehir hayatı temalı bir RPG sites. ile karşınızdayız. Her alanda minimum kural ile karakterlerinizi yaratıp yönetirken, hayalgüzünüzün sınırlarını zorlamanıza olanak sağlıyoruz.

♦ Aktif oldukları sürece açacağınız karakterlerin sayısında sınırlama yoktur.
♦ Yazacağınız Rp'ler için kelime/satır sınırlaması yoktur.

EN POPÜLER
ÖĞRENCİLER

1. Violet Rivera

2. Riley Romanov

3. Cher Burke

4. Eloine H. Heaven

5. Clark Davin

EN POPÜLER
YETİŞKİNLER

1. Edgard Davin

2. John Christopher Depp

3. Katy Perry

4. Miley Cyrus

5. Justin Randall Timberlake

ALNI AÇIK
ÇALIŞANLAR

New York City by CMarlow on Grooveshark

Gördüğüme sevindim canım.

2 posters
YazarMesaj
Isaac Heavén
HARVARD | HUKUK | IV. SINIF
Isaac Heavén

Rp Yaşı : 22
Lakap : Ayzek

Gördüğüme sevindim canım. Empty
MesajKonu: Gördüğüme sevindim canım.   Gördüğüme sevindim canım. EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 10:54 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x
Isaac Heavén
Isaac Heavén

MesajKonu: Geri: Gördüğüme sevindim canım.   Gördüğüme sevindim canım. EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 11:20 am

Yağmurun ha yağdı ha yağacak hali içimi ürpertiyordu. Ceketime iyice sarılıp kapüşonunu kafama geçirdim. Her an yağmur bastırabilirdi ve saçlarımın ıslanmasından nefret ederdim. Staten Island caddeleri sessizdi. Birkaç araba dışında etraf boştu. İnsanlar gelecek yağmurun habercisi bulutları görünce evlerine kapanmıştı. Benden başka kimse hala dışarıda olmayı göze alamıyor gibiydi. Şiddetli bir gök gürültüsü ile bulutlar ilk damlalarını yeryüzüne bıraktı. Çakan şimşeğin ardından bulutlar içini boşaltırcasına ağladı. Yağmuru severdim. Herkese kasvetli gelen bu bulutlu havalar bana bir şekilde huzurlu geliyordu.

Nedenini bilmeden oldukça durgun bir günümdeydim. Normalde daha yataktan kalkar kalkmaz her zamanki Isaac bugün ne yapacağını düşünürdü. Bugün ise sadece boş boş dolanmak istiyordum. Ceketim sırılsıklam olmuştu, kot pantolonum ıslanıp renk değiştirmişti. Daha fazla ıslanmamak için bir şeyler yapmam gerekiyordu. Önüme gelen ilk Cafe'nin kapısını açıp kendimi içeriye attım. Loş ışıkta gözlerimi kısıp etrafıma bakındım. Masalardan birkaçı doluydu yalnızca. Sakin bir yere geldiğim için Tanrı'ya şükrediyordum, neyim vardı bugün? Cam kenarına bir masaya oturdum ve ceketimi çıkarıp kuruması için sandalyemin arkasına doğru astım. İncecik gömleğim bir süre titrememe sebep oldu. Yanıma gelen küçük kıza gülümsedim. Garsonluk için oldukça küçük ve sıskaydı. ''Bir sert kahve lütfen,'' dedim gülümsememi bozmadan. Gitmesiyle gelmesi bir olmuştu adeta. Nazikçe kahvemi masaya bırakıp uzaklaştı. Kahvenin acı kokusu burnuma geldikçe kendime geldiğimi hissediyordum. Ellerimi fincanın etrafına sardım ve büyük bir yudum aldım. Şimdi gerçekten de daha iyiydim. Bakışlarımı camdan dışarıya doğru çevirdim ve ilk bakışımda onu gördüm; Alexis. Birkaç yıl öncesine dayanan geçmişimiz aklıma geldi. İyi bir çifttik ve ayrılırken de bunu korumuştuk. Uzun süredir onunla konuşmuyordum, hatta uzun süredir onu görmüyordum bile. Okulların tatil oluşu herkesle arama mesafe koymuştu. Hoş, okullar açıkken de pek göremiyordum onu. Camın önünden geçerken hafifçe cama tıklattım ve bana doğru dönmesini bekledim.
Alexis Antoinette
CAMBRIDGE | SANAT TARİHİ | IV. SINIF

Alexis Antoinette

Belirgin Özellikler : Rokesmith.
Rp Yaşı : Yirmi iki.
Lakap : Tavşan.

MesajKonu: Geri: Gördüğüme sevindim canım.   Gördüğüme sevindim canım. EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 1:30 pm

Son günlerde kendimi kötü hissediyordum, hatta berbat bile denilebilir. Her şey o kadar çok yorucu olmaya başlamıştı ki... Nefes alamadığımı hissediyordum. Eskiden sürekli mutlu olan ben artık gülümseme yetimi yitirmiş gibiydim. Bu yüzden haftasonu için küçük bir valiz hazırlayıp Staten'a kaçtım. Buranın o huzurlu hali beni rahatlatıyordu. Bir de bitmek tükenmek bilmeyen yağmurları. Gözlerimi kapattım ve oturduğum bankta şarkı söylemeye başladım. Etrafta tek bir insan olmadığına göre yağmur altında şarkı söylemek normaldi. Bir süre sonra titrediğimi fark ettim ve donmamak için sıcak bir yer aramaya başladım. Yolun karşısındaki kafeyi gözüme kestirdiğimde önünde durduğum kafenin camından ses gelmişti. Bakışlarımı oy öne çevirdiğimde o anda görmek istediğim ilk insanın aslında tam da karşımda olduğunu fark ettim. Isaac! Muhteşem gülümsemesiyle bana bakıyordu ve sanırım ona katılmamı istiyordu. Neden olmasın?

Sıcak yer bulmuş kediler gibi mayışmaya başlamıştım içeri girdiğim anda. Onun yanında yerimi aldığımdaysa yüzümde aptalca bir gülümseme vardı. Alexisvari bir gülümseme. "Isaac, özlemişim seni. Nasılsın?" Aslında içimden geçen sana ihtiyacım vardı. Ellerimi uzattım ve onun ellerini tuttum dostça. Sıcaklığı ellerimi ısıtırken bir anlığına gözlerimi kapattım ve garsonun gelişiyle kendime geldim. "Kafeinsiz kahve istiyorum Kaynar olsun mümkünse. Donmak üzereyim!" Hafifçe kıkırdadım ve gözlerimi ona çevirdim tekrar. Ayrıldığıma üzülmediğim tek insan Isaac'ti sanırım. Onun dostluğunu kaybedecektim eğer ilişkimizi devam etseydik. Sanırım dost kalmak en iyi seçenekti. "Seni gerçekten çok özledim. Aylardır görüşmüyoruz. Sanki farklı kıtalarda yaşıyoruz." Kahvemin gelmesiyle ellerimi çektim ve bardağı sardım. Bir yandan hala titriyordum. Faranjit olmamak için bildiğim tüm duaları ediyordum; ama boğazımdaki sızı kaçınılmaz sona yakın olduğumu söylüyordu.

dipnot:
Isaac Heavén
Isaac Heavén

MesajKonu: Geri: Gördüğüme sevindim canım.   Gördüğüme sevindim canım. EmptyCuma Eyl. 14, 2012 7:00 am

Tereddüt bile etmeden içeriye doğru girişi hoşuma gitmişti doğrusu. Onunla bu şekilde dost kalabilmek güzeldi. Ayrıldığım insanlar genelde benden ölesiye nefret ederdi, ama Alexis bir istisnaydı. Onunda ayrıldığı insanlarla pek dost olamadığını biliyordum. Hızlı adımlarla masaya doğru geldi ve karşımdaki sandalyeyi çekip oturdu. O da benim gibi yağmurdan sırılsıklam bir haldeydi. ''Isaac, özlemişim seni. Nasılsın?" Uzanıp ellerimi tuttu. Evet, pek beklediğim gibi değildi. Yani daha soğuk olacağını tahmin etsem de, bu sıcaklık hoşuma gitmişti. Gülümseyerek karşılık verdim, konuşmama izin vermedi. Yanına gelen garsona bir şeyler söyledi, ne dediğini anlayamadım oldukça hızlı ve çok konuştuğunu anımsadım ve ister istemez tekrar gülümsedim. "Seni gerçekten çok özledim. Aylardır görüşmüyoruz. Sanki farklı kıtalarda yaşıyoruz." Aynı okulda, aynı koridorlarda, aynı bahçede... Onu defalarca görmüştüm, onunda beni gördüğünü biliyordum. Ama biz istemeden araya giren mesafeler olmuştu. İkimizde birbirimizi göremeyecek kadar meşguldük mesela. Tıp okuyordu, ve ilerde çok iyi bir doktor olacağından emindim. Dersleri onun için önemliydi, ve bu beni görmesine tabi ki engeldi. Hukuk kafamı kitaplardan kaldırmama engel oluyordu zaten, benimde onu pek görebildiğim söylenemezdi. Gülümsedim ve söylediklerini onaylarcasına kafamı salladım. Elleri artık ellerimde değildi, hissettiğim tek şey geriye kalan o soğukluktu. Gerçekten de donmuş olmalıydı ki, oda benim gibi hemen gelen kahvesine sarıldı. ''Bende seni özledim. Uzun süredir görüşemiyoruz. Bende her şey aynı, bir şekilde okulu idare etmeye çalıştım. Ama bu tatil bana iyi geldi doğrusu. Sen neler yapıyorsun?'' dedim içten bir ifadeyle ve kahvemden büyük bir yudum aldım.
Alexis Antoinette
CAMBRIDGE | SANAT TARİHİ | IV. SINIF

Alexis Antoinette

Belirgin Özellikler : Rokesmith.
Rp Yaşı : Yirmi iki.
Lakap : Tavşan.

MesajKonu: Geri: Gördüğüme sevindim canım.   Gördüğüme sevindim canım. EmptyCuma Eyl. 14, 2012 7:17 am

Her ne kadar farkında olmasam da son zamanlarda Edgard ile kafayı fazlaca bozmuştum. Sapık gibi her saniye onun peşindeydim. Gittiği bütün mekanları biliyordum, kaçta çıktığını, kimlerle olduğunu öğreniyordum. Bu gerçekten saçmaymış, şimdi fark ediyorum. Aynı okulda, aynı kampüsün içinde olduğum Isaac ile görüşmeye bile vakit ayırmaz olmuştum. Saçmalıktı! Ona baktığımda gözlerimin içi mutluluktan ışıldıyordu. Çünkü, Isaac beni hiç üzmemişti. Bir an bile olsun kavga etmemiştik. Aptal kıskançlık krizlerine girmeme imkan sağlamadan her şeyi çözmek gibi insanüstü bir yeteneği vardı mesela. Bir kızın erkeklerde aradığı da bu değil miydi? Hafifçe gülümsedim. ''Bende seni özledim. Uzun süredir görüşemiyoruz. Bende her şey aynı, bir şekilde okulu idare etmeye çalıştım. Ama bu tatil bana iyi geldi doğrusu. Sen neler yapıyorsun?'' Derin bir iç çektim ve jet hızıyla geçirdiğim Avrupa tatilini hatırladım. Paris'te François ile geçirdiğim günler gülümsememe sebep olmuştu. Hayatımda hiç o kadar sarhoş olduğumu hatırlamıyordum. "Aslına bakarsan şu son bir haftaya kadar oldukça sıradandı, biliyorsun. Sonra..." O geceyi hatırladığımda bir an donakaldım ve kahvemden bir yudum daha aldım. "Edgard'ı Joselle ile gördüm, birlikte. Tahmin edersin ki bunu kaldıramadım ve Avrupa'ya kaçtım! Keşke seni de çağırsaymışım. Çok eğlenirdik." Vay canına olanları bir çırpıda hiç ağlamadan anlatabilmiştim. Demek ki atlatıyordum. Isaac'in gözlerine baktığımda bir kez daha pişman oldum onu davet etmediğime, kesinlikle Paris onunla daha eğlenceli olurdu.

Gördüğüme sevindim canım.
1 sayfadaki 1 sayfası