New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asla gitmek istemeyeceksiniz...

Modern şehir hayatı temalı bir RPG sites. ile karşınızdayız. Her alanda minimum kural ile karakterlerinizi yaratıp yönetirken, hayalgüzünüzün sınırlarını zorlamanıza olanak sağlıyoruz.

♦ Aktif oldukları sürece açacağınız karakterlerin sayısında sınırlama yoktur.
♦ Yazacağınız Rp'ler için kelime/satır sınırlaması yoktur.

EN POPÜLER
ÖĞRENCİLER

1. Violet Rivera

2. Riley Romanov

3. Cher Burke

4. Eloine H. Heaven

5. Clark Davin

EN POPÜLER
YETİŞKİNLER

1. Edgard Davin

2. John Christopher Depp

3. Katy Perry

4. Miley Cyrus

5. Justin Randall Timberlake

ALNI AÇIK
ÇALIŞANLAR

New York City by CMarlow on Grooveshark

Fırlat Kitapları!

2 posters
YazarMesaj
Annabel Kydd
NYADA | TİYATRO | II. SINIF
Annabel Kydd

Rp Yaşı : 19
Lakap : Anna.

Fırlat Kitapları! Empty
MesajKonu: Fırlat Kitapları!   Fırlat Kitapları! EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 9:36 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]x[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Summer & Wissey
Annabel Kydd
Annabel Kydd

Fırlat Kitapları! Empty
MesajKonu: Geri: Fırlat Kitapları!   Fırlat Kitapları! EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 9:54 am

Yine aynı anlamsız, aşırı ve sıkıcı okul. Süslenmekten başka bir şey bilmeyen aptal kızlar. Sistemden nefret ediyordum, döngüden... Her şey öylesine karmakarışıktı ki. Yerinde olması gereken şeyler yerlerinde değillerdi ve bu beni oldukça rahatsız ediyordu. Derin bir çektim ve bayık bakışlarımla bana bakmakta olan birkaç kıza şöyle bir baktıktan sonra önüme bakmaya devam ettim. Kimse umurumda değildi. Son zamanlarda öyle canım sıkılmaya, öyle umursamaz olmaya başlamıştım ki, bazen eve gecenin bir yarısı gidiyordum. Sizinle ilgilenmekten başka işi olmayan bir aileniz varsa, siz de benim yaptığımı yaptın, lütfen. Yoksa delirebilirsiniz. Derin bir nefes aldım ve Constance Billard okulunun mütevazi kütüphanesine açılan ağır kapıyı ittirirken yüzümü ekşitmeden edemedim. Buraya daha düzgün bir kapı koysalar olmuyor muydu yani? Kütüphaneden içeri adımımı attığım anda içimin huzurla dolduğunu hissetmiştim, kitap kokusu beni her zaman mutlu ederdi. İçeride pek fazla kişinin olmadığını fark ettiğimde buna pek de şaşırmayarak ortada duran kocaman masanın kenarına iliştim ve derin bir nefes aldıktan sonra arkama yaslanarak etrafıma göz gezdirmeye başladım. Canım çok sıkılıyordu ve muhabbet edecek birilerini bulmak gerçekten çok hoş olabilirdi. Gerçi, kütüphane muhabbet etmek için pek de uygun bir yer değildi. Ancak yine de şansımı denemek istiyordum. Masanın öbür ucunda oldukça konsantre olmuş bir şekilde kitabını okuyan Wissey Cherub'a bakarken gözlerimi kıstım. Ardından yavaşça eşyalarımı yüklendikten sonra genç kızın yanına doğru yavaşça yürümeye başladım. Yanına oturduğumda bana şaşkınlıkla bakakalmıştı. Bu kızın bir zamanlar çok çalışkan biri olduğunu biliyordum. Ancak son zamanlarda ani bir değişimle, liderlik gibi meselelere el ayak atmaya başlamıştı. Böyle bir cesarete sahip olması ilgimi çekmişti. Derin bir iç çektikten sonra bana şaşkınlıkla bakmakta olan gözlere ifadesiz bakışlarımla karşılık vererek, "Ne yani, böyle tüm gününü kitap okuyarak geçirerek mi herhangi bir konuda lider olmayı planlıyorsun?" diye sordum.
Wissey Cherub
LINCOLN IV. SINIF

Wissey Cherub

Rp Yaşı : 18
Lakap : Wisy, Cher.

Fırlat Kitapları! Empty
MesajKonu: Geri: Fırlat Kitapları!   Fırlat Kitapları! EmptyPerş. Eyl. 13, 2012 2:53 am

Bazen yıldızları süpürürsün farkında olmadan,
Güneş kucağındadır, bilemezsin.
Bir çocuk gözlerine bakar, arkan dönüktür,
Göğsünde kuruludur orkestra, duyamazsın.
Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın,
Uçar gider, koşsan da tutamazsın.

Derin bir nefes aldım. Shakespeare... Gelmiş geçmiş en büyük yazar ve söz sanatçısı. Baştan okudum ve kendi kendime gülümsedim. Gerçekten mükemmeldi.
Yanımdaki sandalyenin gürültüyle çekilmesiyle başımı kitaptan kaldırdım ve şaşkın gözlerle Summer'a baktım. Çok konuştuğum biri değildi açıkçası. Yine de yeni insanlar benim için her zaman iyiydi. Özellikle de şu sıralar. "Ne yani, böyle tüm gününü kitap okuyarak geçirerek mi herhangi bir konuda lider olmayı planlıyorsun?" dedi Summer ifadesiz bir yüzle. Gözlerimi kıstım ve bir ayraç olarak elimi kullandığım kitaba, bir de Summer'ın ifadesiz yüzüne baktım. "Bugün bir mola vermeyi düşünmüştüm açıkçası," dedim kaşlarımı kaldırarak. Günü geçirmek için güzel bir plan gibi geliyordu gözüme. Fakat söylediğinin damarıma basmadığını da söyleyemezdim.
Annabel Kydd
Annabel Kydd

Fırlat Kitapları! Empty
MesajKonu: Geri: Fırlat Kitapları!   Fırlat Kitapları! EmptyPerş. Eyl. 13, 2012 3:08 am

"Bugün bir mola vermeyi düşünmüştüm açıkçası," dedi Wissey. Söylediklerim karşısında afallamış gibi görünüyordu, sıkıntıyla kaşlarımı kaldırdım ve bakışlarımı kütüphanede gezdirdikten sonra tekrar Wissey'e döndüm. "Beni iyi dinle, Wis," dedim aynı kayıtsız ve ifadesiz suratımla. Canım hala çok sıkılıyordu ve muhabbet pek de güzel gidiyor sayılmazdı. Tabi her an her şey değişebilirdi de. "Lider olmak istiyorsan mola falan veremezsin. Senin daha çok... Cher Burke gibi olman gerekiyor. O kızı hiç kütüphanede gördün mü? Ya da buna benzer sessiz ve olaysız yerlerde? Eğer buralarda takılmaya devam edersen eline hiçbir şey geçmez. Her zamanki lakabın dışında." Uzun konuşmamın ardından bacak bacak üstüne attım ve başımı geriye doğru yaslayıp gözlerimi yumdum. Uykum gelmişti, bunun sebebinin dün gece çok geç yatmış olmam mı yoksa o sırada canımın çok sıkılmakta olması mıydı, bilmiyordum. Derin bir nefes aldıktan sonra tekrar başımı kaldırdım ve Wis'in bir şeyler söylemek üzere hafifçe hareketlendiğini gördüm. Yüzüme bir gülümseme yerleştirmeye çalıştım. Ancak ne yazık ki bunu başaramamıştım, ben hiçbir zaman, hiçbir yerde gülmezdim ki! Yalnızca partilerde ve eğlencelerde gülerdim, o anlar da hep sarhoş olduğum anlar olurdu. Benim gibi biri için hissetmek zordu, sevmek, değer vermek. Nedenini bilmiyordum. Mükemmel bir hayatım vardı ancak ben hala mutlu değildim.
Wissey Cherub
LINCOLN IV. SINIF

Wissey Cherub

Rp Yaşı : 18
Lakap : Wisy, Cher.

Fırlat Kitapları! Empty
MesajKonu: Geri: Fırlat Kitapları!   Fırlat Kitapları! EmptyPerş. Eyl. 13, 2012 5:30 am

İfadesiz yüzünde sadece kaşlarını kaldırarak kımıldandı ve sonra yine bana döndü. "Beni iyi dinle, Wis," dedi yine aynı surat ifadesiyle. "Lider olmak istiyorsan mola falan veremezsin. Senin daha çok... Cher Burke gibi olman gerekiyor. O kızı hiç kütüphanede gördün mü? Ya da buna benzer sessiz ve olaysız yerlerde? Eğer buralarda takılmaya devam edersen eline hiçbir şey geçmez. Her zamanki lakabın dışında." Şöyle bir durdum ve etrafıma baktım. Açıkçası bu okuldan neredeyse kimseyi kütüphanede görmemiştim. Ve Cher'in adının geçmesi canımı sıkmıştı. O kızdan hoşlanmazdım. Köleleri dışında çoğu kişi ondan hoşlanmazdı. Ondan tek hoşlanan kişiler onun gibi olmak isteyenlerdi, kör kişiler.
Derin bir nefes alıp gözlerimi devirdim. Canım sıkılmaya başlamıştı, Summer gibi. "Asıl sen beni dinle, Summ," dedim ve gözlerimi gözlerine dikerek ona doğru yaklaştım. "Cher'den nefret ediyorum ve onun gibi olmayacağım. Anlatabiliyor muyum? Kimse benim onun gibi olduğumu söyleyemeyecek," Son cümlemde neredeyse tıslamıştım. Başımı sağa sola oynatarak gevşemeye çalıştım ve arkama yaslanıp yüzüme bir gülümseme kondurdum. "Yani onlarla işim bittiğinde." Liderlik gerçekten kanımda vardı. Bunu hissedebiliyordum. Annem ben böyle bir kız olup çıktığımda benden hayal kırıklığı diye bahsetmiş ve tamamen umudu kesmişti. Şimdilerdeki hareketlerimin farkında mıydı bilmiyorum ama en son geçen hafta ondan hatrı sayılır bir fiyatı olan çanta almıştım. Belki de şansımı biraz daha zorlayabilirdim.
Annabel Kydd
Annabel Kydd

Fırlat Kitapları! Empty
MesajKonu: Geri: Fırlat Kitapları!   Fırlat Kitapları! EmptyPerş. Eyl. 13, 2012 5:41 am

"Asıl sen beni dinle, Summ," dedi Wis. Bunun üzerine bakışlarımı yüzüne kenetledim ve söyleyeceklerini dinlemek üzere daha da arkama yaslandım. İçerisi çok sıcak gelmeye başlamıştı. Belki de sinir katsayım artmaya başlamıştı, bilmiyordum. "Cher'den nefret ediyorum ve onun gibi olmayacağım. Anlatabiliyor muyum? Kimse benim onun gibi olduğumu söyleyemeyecek, yani onlarla işim bittiğinde." dedi tıslarcasına. Sözlerimin onu bu kadar harekete geçireceğine ve motive edeceğine ben bile inanamamıştım ama gördüklerim gerçekti. Bayan Cherub sonunda kabuğunu kırmaya başlamıştı. Zira benimle böyle konuşabilmek için aptal cesaretine sahip olması gerekirdi. Yüzümde nadiren oluşan gülümsemelerden biri oluşmuştu, bunu hemen herkesin kameraya çekmesi gerekiyordu çünkü beni gülümserken görmek, Obama'yı etek giyerken görmekle aynı şeydi. İkisi de imkansız gibi bir şeydi, ama asla tam olarak imkansız değildi. Derin bir nefes aldım ve ellerimi havaya kaldırıp birkaç saniye boyunca yüzümde o küçük gülümsemeyle Wis'i alkışladım. Bunu yapmam kütüphane görevlisinin "Şşş," demesine neden olmuştu ancak bu umurumda bile değildi. Alkışlamaya biraz daha devam ettikten sonra "Aferin," dedim. "Bak bir konuşmamla ne hale geliyorsun. Sana benim gibi bir akıl hocası lazımmış da haberimiz yokmuş."

Fırlat Kitapları!
1 sayfadaki 1 sayfası