New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asla gitmek istemeyeceksiniz...

Modern şehir hayatı temalı bir RPG sites. ile karşınızdayız. Her alanda minimum kural ile karakterlerinizi yaratıp yönetirken, hayalgüzünüzün sınırlarını zorlamanıza olanak sağlıyoruz.

♦ Aktif oldukları sürece açacağınız karakterlerin sayısında sınırlama yoktur.
♦ Yazacağınız Rp'ler için kelime/satır sınırlaması yoktur.

EN POPÜLER
ÖĞRENCİLER

1. Violet Rivera

2. Riley Romanov

3. Cher Burke

4. Eloine H. Heaven

5. Clark Davin

EN POPÜLER
YETİŞKİNLER

1. Edgard Davin

2. John Christopher Depp

3. Katy Perry

4. Miley Cyrus

5. Justin Randall Timberlake

ALNI AÇIK
ÇALIŞANLAR

New York City by CMarlow on Grooveshark

NYADA'ya özel havuz partilerimiz. Her zaman çok güzeller.

2 posters
YazarMesaj
Cher Burke
NYADA | OPERA | I. SINIF
Cher Burke

Belirgin Özellikler : I wanna dance and drink vodka.
Rp Yaşı : 19
Lakap : Queen, C.Q.

NYADA'ya özel havuz partilerimiz. Her zaman çok güzeller. Empty
MesajKonu: NYADA'ya özel havuz partilerimiz. Her zaman çok güzeller.   NYADA'ya özel havuz partilerimiz. Her zaman çok güzeller. EmptyC.tesi Mart 23, 2013 2:59 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]&[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Cher&Kevin
Kevin Mansfield
NYADA | TİYATRO | I. SINIF
Kevin Mansfield

Rp Yaşı : 20

MesajKonu: Geri: NYADA'ya özel havuz partilerimiz. Her zaman çok güzeller.   NYADA'ya özel havuz partilerimiz. Her zaman çok güzeller. EmptyPerş. Mart 28, 2013 7:41 am

Provaları birkaç saat önce bitmiş olmasına rağmen hala Cher’le buluşmamıştı. Koridorda artık sahiplendiği köşesine çekilip, neredeyse bir hafta boyunca hiç ilgilenmediği telefonuna göz gezdirdi. Sayamayacağı kadar mesajı gördüğünde kafasını geriye yasladı, telefon numarasını sosyal medya paylaşım sitelerinde verirse bunun olacağını biliyordu. Telefonu yeniden cebine sıkıştırdı, elleri ile yüzünü ovuşturdu ve ayağa kalktı. Erkeklerin soyunma odasına doğru ilerledi ve yolda gördüğü kişileri tanımaya çalıştı. Çoğunun tanıdık bir simnası vardı fakat dramatik sanatlar bölümünden ayrı olan kişileri takip etmek çok zordu onun için. Soyunma odasının kapısını yavaşça aralayarak içeri girdi. Bu saatlerde kimse buralarda olmazdı, bu nedenle ıssız bir orman kadar sessiz olan soyunma odasında kendi dolabını aradı. Kapağını açtı ve birkaç gün öncesinden hazırladığı şortunu çıkardı. Önce tişörtünü, daha sonra da kot pantolonunu çıkardı. Pantolonun fermuarı açılırken bile oda için fazla ses çıkartıyordu. İç çamaşırını da çıkardıktan sonra şortu üstüne geçirdi. Kıyafetlerini dolabına koyarken havlusunu aldı. Kapağı hızlıca kapattı ve havlusunu omzuna atarak havuza doğru yürümeye devam etti. Havuza açılan kenarlıkları beyaz, kalın bir camdan yapılmış kapıyı araladı. İçeride şimdiden çok kişi vardı. Küçük kalabalığın arasından geçerken bir yandan gözleri genç kızı arıyordu. Yanından geçtiği her kesin gözlerinin bedenine kilitlenmiş olması oldukça rahatsız ediciydi, fakat bu özel günün sonunda merak ettiği şeyi nihayet öğrenebilecekti. Birkaç adım daha attıktan sonra Cher’in her zaman ki şezlogunun üstünde oldukça cüretkâr bir şekilde oturduğunu fark etti. Adımlarını biraz olsun hızlandırmadan kızın yanına ulaştı. Neredeyse Cher’e tapacak gibi görünen siyah gözlüklü kıza ileri de ki boş şezlongu işaret etti Kız bir çırpıda getirdi ve Kevin üzerine yavaşça oturdu, bedenini rahat bir şekle soktuktan sonra ellerini başının altına koyarak yerini aldı. Birkaç dakika boyunca havuzun üzerinde ki camlı tavana baktıktan sonra Cher’e döndü. “Çok iyi fikirdi Burke, uzun zamandır ilk kez kendimi mutlu hissediyor gibiyim.”
Cher Burke
NYADA | OPERA | I. SINIF
Cher Burke

MesajKonu: Geri: NYADA'ya özel havuz partilerimiz. Her zaman çok güzeller.   NYADA'ya özel havuz partilerimiz. Her zaman çok güzeller. EmptyCuma Nis. 12, 2013 11:39 am

Cherry:

Havuz başındaki siyah şezlonga kurulmuş başımda dırdır konuşan kızlardan taze dedikoduları alıyordum. Gülümsedim ve rahat bir şekilde arkama yaslandım. Başımda şu eski filmlerdeki kadınların taktığı geniş şapkalardan vardı. Şapkayı hafifçe çekiştirdim ve dudaklarımı hafifçe ıslattım dilimle. Gözlerimi bana doğru gelen Kev'e odakladım ve gülümsedim. Yanımda olduğunu yeni fark ettiğim şezlonga oturdu. Tavana bakmaya başladı, bende gözlerimi havuza çevirdim. “Çok iyi fikirdi Burke, uzun zamandır ilk kez kendimi mutlu hissediyor gibiyim.” dediğinde alaycı bir gülümsemeyle ona baktım. Yüzünde tatlı bir gülümseme vardı. Şapkama çıkardım ve elimi saçlarımdan geçirdi. Burnuma gelen yoğun karamel kokusunu içime çektim ve hafifçe Kev'e doğru eğildim. "Seni üzen nedir miel'im?*dedim ve hafifçe güldüm. Havuz partileri her zaman güzel olur.
Kevin Mansfield
NYADA | TİYATRO | I. SINIF
Kevin Mansfield

Rp Yaşı : 20

MesajKonu: Geri: NYADA'ya özel havuz partilerimiz. Her zaman çok güzeller.   NYADA'ya özel havuz partilerimiz. Her zaman çok güzeller. EmptyCuma Nis. 26, 2013 10:40 am

Neredeyse onları yiyecekmiş gibi bakan kalabalığın arasından geçip kızın getirdiği şezlonga saldı kendini, tahmin edemeyeceği kadar uzun bir zamandır böyle bir rahatlık arıyordu bedeni ama nafile, tiyatro çalışmaları ve senaryo yazmak derken zamanının çoğunu boşa harcamıştı. Tek eğlencesi sabah kahve yapmaya çalışırken kahve makinesinden çıkan garip ses olmaya başlamıştı ki her zaman ki gibi Cher onu kurtarmayı başarmıştı. İnsanlara baktı göz ucu ile, çoğu birbiri ile konuşurken diğer kısım çekingen gözlerle etrafı kolluyordu. Cher her zaman ki gibi iddealı bir ses tonu ile konuştu, "Seni üzen nedir miel'im?” biraz düşünmekten alamadı kendini, “ilgilenmem gereken çok şey var, inan bana çok gerildim.” Kızın vereceği cevabı düşünürken bir yandan da havuz suyunun tavanda ki yansımasından alamıyordu gözlerini.
Cher Burke
NYADA | OPERA | I. SINIF
Cher Burke

MesajKonu: Geri: NYADA'ya özel havuz partilerimiz. Her zaman çok güzeller.   NYADA'ya özel havuz partilerimiz. Her zaman çok güzeller. EmptyC.tesi Nis. 27, 2013 9:22 am

Kev yüzümü buruşturmama yetecek kadar canı sıkkın görünüyordu. Gözlerimi devirdim. Tanrı aşkına! Gözlerini tavana sabitlemiş bir şekilde benle konuştu. “İlgilenmem gereken çok şey var, inan bana çok gerildim.” dediğinde sesi monoton ve sıkıcıydı. Hafifçe dudaklarımı ıslattım ve güneş gözlüğümü çıkardım. Konuşmadan önce hafifçe güneş gözlüğünü dişledim. Ciddi bir şeyler olduğunda ya dudağımı ısırırım ya da bu şekilde divalık yaparım. Bana bakan Kev'e gözlerimi devirdim. "Tanrım Mansfield! Tamamen için ölmüş, sen bile sıkıcı olmuşsun."dedim ve homurdanarak şezlongdan kalktım. Saçlarımı omzumdan geriye attım ve havuza ilerlemeden önce omzumun üstünden Kev'e 'gel' işareti yaptım ve gülümsedim. Yanıma geldiğinde gülümsedim ve göğsünü dürttüm. "İstediğimiz her şeye sahip olabiliriz. En azından ben. Gerilmek bana göre değil."dedim ve havuza balıklama daldım.

NYADA'ya özel havuz partilerimiz. Her zaman çok güzeller.
1 sayfadaki 1 sayfası