New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asla gitmek istemeyeceksiniz...

Modern şehir hayatı temalı bir RPG sites. ile karşınızdayız. Her alanda minimum kural ile karakterlerinizi yaratıp yönetirken, hayalgüzünüzün sınırlarını zorlamanıza olanak sağlıyoruz.

♦ Aktif oldukları sürece açacağınız karakterlerin sayısında sınırlama yoktur.
♦ Yazacağınız Rp'ler için kelime/satır sınırlaması yoktur.

EN POPÜLER
ÖĞRENCİLER

1. Violet Rivera

2. Riley Romanov

3. Cher Burke

4. Eloine H. Heaven

5. Clark Davin

EN POPÜLER
YETİŞKİNLER

1. Edgard Davin

2. John Christopher Depp

3. Katy Perry

4. Miley Cyrus

5. Justin Randall Timberlake

ALNI AÇIK
ÇALIŞANLAR

New York City by CMarlow on Grooveshark

Şşş, çok gizli!

2 posters
YazarMesaj
Riley Wulf
LINCOLN IV. SINIF

Riley Wulf

Şşş, çok gizli! Empty
MesajKonu: Şşş, çok gizli!   Şşş, çok gizli! EmptyCuma Eyl. 14, 2012 6:51 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Mekan: Empire'ın Çatı Katı Süiti
Zaman: Bir sabahın körü
Riley Wulf
LINCOLN IV. SINIF

Riley Wulf

Şşş, çok gizli! Empty
MesajKonu: Geri: Şşş, çok gizli!   Şşş, çok gizli! EmptyCuma Eyl. 14, 2012 6:58 am

Edgard'la geçirdiğim bir geceden sonra nasıl kötü hissedebilirim? Gerçi Brooklyn'e gitmek üzere giydiğim şık elbisem ve topuklularımla sabahın 5'inde sokaklarda yürümem pek iyi olmadı. Empire'a girerken beni kimsenin görmemiş olmasını umuyordum. Zira New York'ta sabah 5'te dahi sokaklar kalabalık oluyordu. Asansörle fakirhanemizin ilk katına girdiğim an Nadja'da kapının önünde belirmişti. "Şşş!" O bir şey söylemeden işaret parmağımı dudağıma bastırmıştım bile. "Roselle'in odasına birer kahve ve kruvasan getir. Sessiz ol." diye tembihledikten sonra topuklularımı çıkarıp elime aldım ve merdivenleri çıktım. Roselle'in odasına süzüldüğümde hala uyuyor olduğunu gördüm. Neredeyse yatakta üzerine atladım. "Sakin ol! Benim. Yeni geldim." Gizemli bir gülümseme fırlatarak ayakkabılarımı yatağın yanına, yere bıraktım ve Rose'un yanına, pikesinin altına girdim. Uzanır uzanmaz uykum gelmişti. Çok yorgundum yahu. "Sana anlatmam gereken şeyler var ama kimseye söyleyemezsin." Rose şimdi adam öldürdüğümü falan sanacaktı.
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Rp Yaşı : on yedi.
Lakap : V.

Şşş, çok gizli! Empty
MesajKonu: Geri: Şşş, çok gizli!   Şşş, çok gizli! EmptyCuma Eyl. 14, 2012 7:10 am

Bir anda üstümde bir ağırlık hissetmemle Alpha'nın çekmekte olduğu ve benim de başrol oyuncusu olduğum o film setinden ayrılmak zorunda kaldım. Işık... Gözlerimi öyle rahatsız ediyordu ki! Ellerimi gözlerime siper ederek Jos'a baktım. Üzerinde oldukça şık bir elbise vardı, dün gece eve uğramış gibi bir hali yoktu. İşte beni ikizimden ayıran şey de buydu, o geceleri üzerinde şık elbiselerle erkeklerle takılırdı, bense ya partilerde, ya da üzerimde pijamalarımla televizyonun başında Johnny Depp filmleri izleyerek takılırdım. Bundan memnun olmadığımı kim söyledi! Jos'un üstüme atladığı sırada bir şeyler söylediğini duymuştum ancak uyku sersemliği ile ne söylediğini anlayamamıştım. Jos elindeki ayakkabıları yere bıraktıktan sonra pikenin altına girdi ve yanıma uzandı. "Sana anlatmam gereken şeyler var ama kimseye söyleyemezsin." İşte bunu duymak, uykulu halimin gitmesini ve tamamen uyanmamı sağlamıştı. Uzun uzun esnedikten sonra bana sabırsızca gözlerini dikmiş olan ikizime baktım ve "Konuş bakalım, ikiz. Bu sefer ne yaptın?" Derin bir nefes aldım ve gözlerimi ovuşturdum. Hala uykum var gibiydi, ancak Jos'un söyleyeceklerini de çok merak ediyordum.
Riley Wulf
LINCOLN IV. SINIF

Riley Wulf

Şşş, çok gizli! Empty
MesajKonu: Geri: Şşş, çok gizli!   Şşş, çok gizli! EmptyCuma Eyl. 14, 2012 12:10 pm

Roselle her an tekrar uyuyabilecekmiş gibi gözlerini kırpıştırırken son cümlemle birlikte kendine geldi. Sihirli kelimeler! Anlatacağım şey benim için pek mühim olduğundan uzun uzun esneyişini, gerinmesini ve bilimum sabah rutinini gerçekleştirmesini bekledim. Aslında pek sabırlı değildim, daha yeni french manikürü yaptırdığım tırnaklarımı bir bir kemirmeye başlamıştım. "Konuş bakalım, ikiz. Bu sefer ne yaptın?" Derin bir nefes aldım. Roselle "kart bir herifle" birlikte olduğum, iki kere birlikte olduğum, için beni suçlayabilir, azarlayabilirdi. Üstelik arada Alexis vardı ve ben ona hiç hoş şeyler söylememiştim. "Şu geçen günkü kokteyli hatırlıyor musun? Bizimkilerin bizi zorla götürdüğü. Hani sen bana haber vermeden sıvışmıştın." Gözlerimi kocaman açarak kızacakmış gibi yaptım ama hemen kahkahalara boğuldum. "O gece Bay Davin'e merhaba demeye gittim... Edgard Davin'e." İşte işin zor kısmı. Bir süre alt dudağımı kemirip derin nefesler aldım. İkizim beni çok iyi tanıyordu ve muhtemelen bunun nereye varacağını anlamıştı. Yine de bir cesaret devam ettim. "Bana, ehm, manzarayı göstermesi için Hotel Plaza'nın çatı katındaki süitine çıktık. Ama iş manzarayla bitmedi..." İkizimin ağzının kocaman açıldığını görünce bağırmaması için elimle ağzını kapatmak zorunda kaldım. "Dur! Daha bitmedi. Alexis ona süpriz yapmak için bir sepet muffin getirmiş, bizi gördü." Ciğerlerimdeki tüm nefesi bir kerede dışarıya verdim. İkinci kaçamağı anlatıp anlatmamak konusunda emin değildim. Önce tepkisini duymalıydım.
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Şşş, çok gizli! Empty
MesajKonu: Geri: Şşş, çok gizli!   Şşş, çok gizli! EmptyCuma Eyl. 14, 2012 12:28 pm

"Şu geçen günkü kokteyli hatırlıyor musun? Bizimkilerin bizi zorla götürdüğü. Hani sen bana haber vermeden sıvışmıştın." O sıkıcı mı sıkıcı kokteyl. Gururla onaylarcasına başımı salladım. O kokteylden sıvışıp, harika bir partiye gitmiştim ve yaptığım şeyle sonuna kadar gurur duyuyordum. Jos konuşmaya devam etti. "O gece Bay Davin'e merhaba demeye gittim... Edgard Davin'e." Edgard Davin adını ve merhaba kelimesini duyunca kaşlarım ilgiyle kalktı. Jos'un söylediklerinin sonucunun nereye varacağını biliyordum, ancak yine de düşündüklerimin gerçek olmadığını ummaktan başka çarem yoktu. Jos'un bir hata yapmamış olmasını umuyordum. "Bana, ehm, manzarayı göstermesi için Hotel Plaza'nın çatı katındaki süitine çıktık. Ama iş manzarayla bitmedi..." Bunları duyduktan sonra şaşkınlık ve dehşet ifadesiyle olduğum yerde doğruldum. Tam, "Aman Tanrım Joselle, sen ne halt yedin!" diye bağıracakken Jos ağzımı kapatarak beni susturdu. "Dur! Daha bitmedi. Alexis ona süpriz yapmak için bir sepet muffin getirmiş, bizi gördü." Öylece donakalmış ve gözlerim faltaşı gibi açılmış bir şekilde Jos'a baktım. O ise ciğerlerindeki tüm nefesi bir anda dışarı vermiş ve sıkıntılı bir ifadeyle düşüncelere dalmıştı. Birkaç dakika ne diyeceğimi bilemeden öylece durdum. Jos gerçekten büyük bir hata yapmıştı. Ancak ona kızamazdım, o da bir genç kızdı ve o da hatalar yapabilirdi. Yalnızca bir daha Edgard Davin ile görüşmemesi gerektiğini söylemem gerekiyordu. İkizimi o küçük kız delisi manyaktan korumak için elimden geleni yapacaktım! GG bir kez daha haklı çıkmıştı. "Pekala, önümüzde iki seçenek var," dedim. "Pılımızı pırtımızı topluyoruz, saçlarımızı sarıya boyayıp kısacık kesiyoruz ve Peru'ya taşınıyoruz. Ya da sen bir daha o adamı görmüyorsun, Alexis'ten özür diliyorsun ve New York'taki mükemmel, mutlu hayatımıza devam ediyoruz." Yüzümde ciddi bir ifadeyle daha dik oturdum ve kollarımı göğsümde birleştirdim. Peru'ya taşınma fikri değişik olabilirdi, ancak saçımı sarıya boyayıp kısacık kesince bir daha aynaya bakamayacağımı da biliyordum. Bu yüzden Jos'un ikinci seçeneği tüm koşulları ile kabul etmesini ummaktan başka şansım yok gibi görünüyordu.
Riley Wulf
LINCOLN IV. SINIF

Riley Wulf

Şşş, çok gizli! Empty
MesajKonu: Geri: Şşş, çok gizli!   Şşş, çok gizli! EmptyCuma Eyl. 14, 2012 12:56 pm

"Pekala, önümüzde iki seçenek var," Roselle bu kadar sakin göründüğüne göre bana doğru olanı yapmamı önerecekti. Hemen buradan kaçmalıydım! "Pılımızı pırtımızı topluyoruz, saçlarımızı sarıya boyayıp kısacık kesiyoruz ve Peru'ya taşınıyoruz. Ya da sen bir daha o adamı görmüyorsun, Alexis'ten özür diliyorsun ve New York'taki mükemmel, mutlu hayatımıza devam ediyoruz." Kollarını bilmiş bir şekilde göğsünde birleştirirken o adamı zaten bir kez daha görmüş olduğumu nasıl açıklayacaktım? Peki şu pek farklı kararımı? İstediğim her şeyi alana kadar peşini bırakmamaya kendi kendime yemin etmiştim ve o günden beri çoğu şey istediğim gibi gidiyordu. Alexis mevzusu ve Roselle'in tepkisi hariç. "Çok geç!" dedim sırtımı yatağın arkalığına yaslayıp dizlerimi karnıma çekerek. İyice büzülmemden Roselle kendimi kötü hissettiğimi düşünüp bana acırdı, şansım varsa! "Dün gece, ııım, onun evindeydim. Ve Alexis'e o gece pek iyi şeyler söylemedim. Ölmemi istiyor." Telefonumu açıp Alexis'in Huzur içinde öl Jos. mesajını gösterdim Roselle'e. Derin derin iç çekmelerime devam ettim ki beni bir de o suçlamasın. Sahip olduğum gerçek dost sayısı 3'e düşmüşken daha temkinli davranmalıydım.
Violet Rivera
LINCOLN IV. SINIF

Violet Rivera

Şşş, çok gizli! Empty
MesajKonu: Geri: Şşş, çok gizli!   Şşş, çok gizli! EmptyCuma Eyl. 14, 2012 1:06 pm

"Çok geç!" Jos sırtını yatağın arkalığına yaslarken ve dizlerini karnına çekerken gözlerimi devirdim. Neden çok geç olabilirdi ki? Hayatta hiçbir zaman hiçbir şey için geç değildi, en azından bana göre. "Dün gece, ııım, onun evindeydim. Ve Alexis'e o gece pek iyi şeyler söylemedim. Ölmemi istiyor." Pekala, demek ki hayatta bazı şeyler için geç olabiliyormuş. Derin bir nefes aldım ve Jos telefonunu bana uzatıp Alexis'in atmış olduğu "Huzur içinde öl Jos." mesajını okurken kaşlarımı kaldırdım. Dalgın bir sesle gözlerimi telefondan ayırmadan "Şey, en azından huzur içinde ölmeni istiyor. Hani, acı çekerek ya da işkence görerek değil. Bu da bir şey." Omuz silktim ve dizlerimin üstünde Jos'un yanına doğru yürüdüm. Bağdaş kurduktan sonra kollarımı omzuna doladım ve derin bir iç çektikten sonra "Şey, şimdi şöyle felsefik bir şey söylemem gerekiyor sanırım. Ama çok uykum var," dedim ve ağzımı kocaman açıp esnedim. "Bu yüzden sana söyleyeceğim tek şey, tipik bir kitap ve film repliği. Kalbinin sesini dinle. Ne doğru geliyorsa onu yap ve bir daha ikizini görmekte olduğu harika bir rüyadan uyandırma." Başımı Jos'un omzuna yasladım ve gözlerimi yumdum. Cidden çok mayışmıştım!
Riley Wulf
LINCOLN IV. SINIF

Riley Wulf

Şşş, çok gizli! Empty
MesajKonu: Geri: Şşş, çok gizli!   Şşş, çok gizli! EmptyCuma Eyl. 14, 2012 1:48 pm

"Şey, en azından huzur içinde ölmeni istiyor. Hani, acı çekerek ya da işkence görerek değil. Bu da bir şey." Tanrıya şükür beni suçlayan hiçbir şey söylememişti. Bunun benim için anlamı büyüktü. Roselle ve fikirleri herkesten önce gelirdi. Emekleyerek yanıma geldiğinde ona sarılmak istedim. İçimi okumuş gibi kollarını bana dolamıştı. "Şey, şimdi şöyle felsefik bir şey söylemem gerekiyor sanırım. Ama çok uykum var," Esnerken yüzümü buruşturdum. Dişlerini fırçalasaydı bari. "Bu yüzden sana söyleyeceğim tek şey, tipik bir kitap ve film repliği. Kalbinin sesini dinle. Ne doğru geliyorsa onu yap ve bir daha ikizini görmekte olduğu harika bir rüyadan uyandırma." Gülümsedim ve ikizime daha sıkı doladım kollarımı. Beni her zaman desteklemişti ve ne kadar kötü hissedersem hissedeyim moralimi düzeltebilmişti. "Sana sahip olduğum için çok şanslıyım Roselle. O gece beynim yanlış yaptığımı haykırıp duruyordu ama sayende daha iyi hissediyorum..." Uzunca bir süre öyle kaldık ama Roselle'den ses çıkmadı. Yoksa? "Rose? Sakın uyumuş olma! Of ya..." İkizimi sıkıca tutup yastığına doğru bıraktım ve yanına süzülüp kıvrıldım ve "Tatlı rüyalar." diye mırıldandım uykuya dalmadan önce. Eski günlerdeki gibi, birlikte uyumak şimdi farkında olmasamda çok iyi gelecekti...

Şşş, çok gizli!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Süper gizli buluşma