New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asla gitmek istemeyeceksiniz...

Modern şehir hayatı temalı bir RPG sites. ile karşınızdayız. Her alanda minimum kural ile karakterlerinizi yaratıp yönetirken, hayalgüzünüzün sınırlarını zorlamanıza olanak sağlıyoruz.

♦ Aktif oldukları sürece açacağınız karakterlerin sayısında sınırlama yoktur.
♦ Yazacağınız Rp'ler için kelime/satır sınırlaması yoktur.

EN POPÜLER
ÖĞRENCİLER

1. Violet Rivera

2. Riley Romanov

3. Cher Burke

4. Eloine H. Heaven

5. Clark Davin

EN POPÜLER
YETİŞKİNLER

1. Edgard Davin

2. John Christopher Depp

3. Katy Perry

4. Miley Cyrus

5. Justin Randall Timberlake

ALNI AÇIK
ÇALIŞANLAR

New York City by CMarlow on Grooveshark

Sıradan(!) bir gün

3 posters
YazarMesaj
Riley Wulf
LINCOLN IV. SINIF

Riley Wulf

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 4:40 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Riley Wulf
LINCOLN IV. SINIF

Riley Wulf

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 5:13 am

Jos:
BK Alarmı! Hemen bir taksiye atla.
Mesajı okurken sırıttım. Eloiné'nin fiziğine bakınca kim böyle bir fastfood delisi olduğunu tahmin edebilirdi ki? Daha dün Roselle ile Barney's'den aldığım bluzla desenli pantolonumu ve sevgili Pileygörlümün hediyesi, baktığınızda gerçek altın olduğunu rahatça anlayabileceğiniz bileklikleri taktım. Bu kadar! Bir çaba harcamadan güzel görünen gençler kervanında olduğum için şanslıydım.
New York'ta taksi bulmak ne kadar zor olsada kısa bir telefondan sonra arka koltukta 5 dakikalık yolculuğuma çıkmıştım. "Beni beklemeseydin," dedim kıkırdayarak. İçeriye girdiğim an parlak kızıl saçlarından tanıdığım, menülere dikkatle bakan arkadaşım arkasından sessizce yaklaştığım için irkilmişti.
Eloine H. Heaven
LINCOLN IV. SINIF

Eloine H. Heaven

Belirgin Özellikler : cincır
Rp Yaşı : on yedi buçuk
Lakap : pıleygörl

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 5:28 am

Ell. ♥:

Tanrım! Her zamanki gibi buzdolabında aradığım hiçbir şeyi bulamıyordum. Ağzına kadar dolu olsa bile.. Kendimi yumuşak yatağıma doğru attım ve yan komidinde bulunan telefonumu kapar kapmaz Jos'a mesaj attım. 'BK Alarmı! Hemen bir taksiye atla.' Bunları yazarken, karnımın guruldama sesini, yan villada oturan yaşlı teyzenin, kulaklarının bile duyduğuna emindim! Kıyafet dolabımdan bulduğum ilk şeyleri üzerime geçirerek, vazgeçilmezlerimden olan şapka koleksiyonuma göz attım. Deri bir çapkayı elime alıp, yaklaşık beş dakika önce aradığım taksiye atlayıp BK'nin yolunu tuttum. İçeri girer girmez, en köşede bir masaya -yemek yerken canavarlaştığımı kimse görmemeli, değil mi?- oturdum. Menünün gelmesini bekleyemeyecektim! Yandaki erkeğe göz kırpıp, en masum yüz ifademle "Menünü alabilirmiyim?" dedim. Ee, tabii ki cevap sersemlemiş bir yüz ifadesiyle birlikte gelen, "Evet!" cevabıydı. Çocuğun bana bakan bakışlarından kendimi kurtararak, menüye yumuldum. Bu sırada arkamdan gelen Jos'u farketmemiştim. "Tanrı aşkına, Jos!" Ayağa fırlarcasına kalktım ve güzel görünümlü bayana sıkıca sarıldım. "Seni çok özledim, adamım!"

En son Eloiné H. Heavén tarafından Çarş. Eyl. 12, 2012 5:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi (Sebep : Yazımhatası.)
Riley Wulf
LINCOLN IV. SINIF

Riley Wulf

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 5:35 am

"Tanrı aşkına, Jos!" El beni boğmak ister gibi sarılırken ben de ona sarıldım ve kıkırdadım. "Seni çok özledim, adamım!" Geriye çekilirken kaşlarımı kaldırdım. "Partiden partiye görüşmüyor olsak özlemezdin! Daha sık BK alarmı vermelisin. Ya da SB." Göz kırpıp karşısına oturdum. Bu sırada Eloiné'e hayran bakışlar atan çocuğu farketmiştim. Arkadaşımın kulağına eğilirerek "Çok hızlısın kızım." diye fısıldadım. İkimiz de yaramazlık yapan küçük çocukların yüz ifadesini taşıyorduk şu an. Kendim için tamı tamına iki cheeseburger, iki patates ve bir büyük boy diyet kola söyledikten sonra kolanın diyet olmasının manasını çözmeye çalıştım. Neyse, en azından düzenli spor beni kat kat yağdan kurtarıyordu. "Cher'in Brooklyn'de görüldüğünü duydun mu?" Masanın üzerine koyduğum D&G çantamdan telefonumu çıkarıp Mitchie'den gelen mesajı Eloiné'nin burnunu dibine soktum. "Kraliçe olduğunu iddia ediyor ama Brooklyn'de takılıyor. Tuhaf." Önüme gelen tepsiden iki patatesi alıp ağzıma tıktım.
Eloine H. Heaven
LINCOLN IV. SINIF

Eloine H. Heaven

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 5:49 am

Jos, ile birbirimizden ayrıldıktan sonra, "Partiden partiye görüşmüyor olsak özlemezdin! Daha sık BK alarmı vermelisin. Ya da SB," dedi ve göz kırptı. 'Haklısın,' manasında kafamı salladım ve bana bakan çocuğu fartettiğini anladım. Jos, kulağıma eğilip "Çok hızlısın kızım," diye fısıldarken çocuğa masum bakışlarımdan birini atıyordum. Menüdeki, hiçbir şeyin beni doyuracağına inancım yoktu aslında. Bir adet büyük boy patates, bir adet büyük boy kola, bir adet de whopper söyleyip Jos'a geri döndüm. "Cher'in Brooklyn'de görüldüğünü duydun mu?" Ah, bu kızdan nefret ediyordum! Ama ayrıntı bu değildi, asıl ayrınrı Brooklyn'de olduğuydu. Gözlerimi faltaşı gibi açtım ve Jos'un burnumun dibine soktuğu telefonundaki mesajı okudum. Jos, aklımı okurmuşçasına, diyeceğim şeyleri tekrarladı. "Kraliçe olduğunu iddia ediyor ama Brooklyn'de takılıyor. Tuhaf." Kaşlarımı kaldırdım ve ağzıma iki patates tıkarak Cher'in taklidini yaptım. "Merhaba, bücür! Ben, dünyadaki en meşhur kraliçeyim!" Ağzımı daha fazla açık tutarsam, gülmekten ağzımdaki tükürüklerin hepsini Jos'a fırlatacaktım. Ağzımı önümdeki peçeteyle sildim ve "Büyük olaylar geliyor desene. Bu kız, bir şeylerle uğraşıyor, tatlım. Demedi deme!" dedim. Kolamı elime alıp, kutunun çeyreğini içime çektim.
Clark Davin
COLUMBİA | TIP | I. SINIF
Clark Davin

Rp Yaşı : 19

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 6:14 am

Evin içinde olmak çok sıkıcı geliyordu. Özellikle abimden tekrar şirketi yönetmeyi öğrenmem gerektiğini duyduğumda. O yerde çalışmak istemediğimi bildiği halde beni zorluyordu. Tehditleri ne kadar kötü gözükse de dediklerini yapamayacağını biliyordum. Sonuçta anne ve babasından kalan tek şeyler kardeşi ve şirketti. Kafamı dağıtmak için dışarı çıkmaya karar vermiştim. Üzerime siyah gömleğim ve mavi kotumu giydim. Bir neden olmadan öylece dolaşmak iyi geliyordu. Garajdan en yeni olan siyah arabayı aldım. Gerçekten çok iyi gözüküyordu araba içinde yaşanabilecek kadar rahattı. Manhattan sokaklarında dolaşmaya başladım. Evden çıkmadan önce yemek yemediğimi unutmuştum. Bu yüzden en yakında bulabildiğim fast food dükkanı olan Burger King'e gittim. İçeriye girince boş bir masa buldum. Tam sandalyeyi çekip oturacağım sıra bir ses duydum yabancı gelmiyordu. "Merhaba, bücür! Ben, dünyadaki en meşhur kraliçeyim!" Arkamı dönüp o sesin geldiği masaya baktım. İki masa arkasıydı ve masada oturan iki kişide kesinlikle tanıdıktı. Sandalyeyi yerine koyup yanlarına giderken kızdan yine konuşmaya başladı. "Büyük olaylar geliyor desene. Bu kız, bir şeylerle uğraşıyor, tatlım. Demedi deme!" Ne demek istediğini anlamak çok zor değildi. İkisinin önündeki sandalyeyi çekip yanlarına oturdum. "Selam Joselle ve Eloiné." Taklidi duyup duymadığımı merak etmiş olmalılardı sonuçta herkes Cher'e karşı ne hissettiğimi biliyordu. "Taklidin başarılı olabilecek kadar iyi Eloiné ama onun taklidini iyi yapabilmek istiyorsan daha çok çalışmalısın." Joselle'in tepsisindeki patateslerden birini alıp ağzıma attım. "Nasılsınız kızlar?"
Riley Wulf
LINCOLN IV. SINIF

Riley Wulf

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 6:20 am

"Merhaba, bücür! Ben, dünyadaki en meşhur kraliçeyim!" Kahkahalara boğulan yalnızca ben değildim. İkimizin de ağzındaki patatesler karşı masadan El'i hayranlıkla izleyen çocuğun saçlarına karışmadan önce zor durabildik. "Büyük olaylar geliyor desene. Bu kız, bir şeylerle uğraşıyor, tatlım. Demedi deme!" Bununla ilgili bir teori yürütecekken tanıdık sesle arkamıza döndük. "Selam Joselle ve Eloiné." Hiç bir soru sormadan, St. Jude'sluların bu tarz özgüveni beni bitiriyordu, bir sandalye çekti. "Taklidin başarılı olabilecek kadar iyi Eloiné ama onun taklidini iyi yapabilmek istiyorsan daha çok çalışmalısın." Herkes Clark'ın Cher'e duyduğu hayranlığı çok iyi biliyordu. Gerçekten, herkes. Eloiné'nin taklidini duyduğunda bize dava açmamış olması mucizeydi yani. Sırıtarak tepsimdeki patatesleri yemesini izledim. Tüm Constance Billard'ın hayran olduğu Edgard Davin'in kardeşi olması bir yana, zaten yakışıklı bir çocuktu. "Nasılsınız kızlar?" Başımı yana eğerek gülümsedim. "Çok iyiyiz. Peki ya sen? Cher'in dibinde değilken mutsuz hissediyor olmalısın." Kıs kıs gülüyordum şimdi. Amacım onu kırmak değil, Cher'i aşağılamaktı aslında. Gerçi onun gibi bir cadolozu sevmemesi gerektiğini anlamalıydı.
Eloine H. Heaven
LINCOLN IV. SINIF

Eloine H. Heaven

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 6:40 am

Günün tadına, yeni dedikodularla yeni yeni varacakken, arkamızdaki ses ikimizi de irkitmişti. "Selam Joselle ve Eloiné." Bu ses.. Evet, bu ses Mr. Clark'ın sesiydi. Ve bu ses, beni olduğum yere çivileyip -ki zaten oturuyordum- yüz tipimin kaymasına neden olmuştu. Sonuçta herkes, çakma kraliçemizi tek seven kişinin, Clark olduğunu biliyordu. Kendimi, saniyeler içinde topladım ve Clark'a gülümsedim. Anlamsız bir özgüvenle, masamıza bir sandalye çekti, hemen ardından "Taklidin başarılı olabilecek kadar iyi Eloiné ama onun taklidini iyi yapabilmek istiyorsan daha çok çalışmalısın," dedi. Gözlerimi devirdim ve patateslerimle ağzımı doldurdum. Clark, "Nasılsınız kızlar?" dediğinde sebepsizce güldüm. Herkes, Eloiné'nin en mutsuz halinde bile çılgınlar gibi -ki zaten çılgındım- güldüğünü bilirdi. Ben, hiçbir zaman mutsuz olmamıştım. E, ailem biraz şımartmış olabilir! Jos, benim aksime, daha şirin bir sesle "Çok iyiyiz. Peki ya sen? Cher'in dibinde değilken mutsuz hissediyor olmalısın," demişti. Ah, bu kıza hastaydım! En şirin halinde, nasıl laf sokuyordu? Clark'ın sözlerini ağzına tıkıp konuşmaya başladım. "Gördüğün gibi, Clark. Eğleniyoruz, ne kadar hoş değil mi?" Başımı Clark'ın arkasına doğru eğdim ve hala beni süzmeye çalışan çocuğa göz kırptım. Daha sonra da Clark'ın yüzüne sevimli bir şekilde bakarak, "Bizimle biraz takılmanı öneririm. Ne de olsa, hayat senin için çok zordur!" dedim. Jos'un kıkırdamasını duyabiliyordum. Clark, ağzını açmadan farklı bir konuya el attım. Bu konunun uzamasını hiçbirimiz istemezdik, sonuçta. "Ee, ne yapıyoruz, az sonra?"
Clark Davin
Clark Davin

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 7:11 am

Eloiné' nasılsınız diye sorunca gülmeye başlamıştı. Onun için bu tuhaf bir şey değildi. O yüzden fazla dikkate almadım. "Çok iyiyiz. Peki ya sen? Cher'in dibinde değilken mutsuz hissediyor olmalısın," dedi şirin bir biçimde. Laf sokmayı çok iyi başarıyordu. Aslında doğru bir noktaya da değinmişti. Onun yanında olmadığımda içimde bir boşluk oluyordu. Kimse onun içinde bir iyilik olabileceğini görmüyordu. Kendisi bile. Ama ben bunu görebiliyor ve inanıyordum. O iyiliği de ortaya çıkarmayı başaracaktım. Tam konuşacağım sıra Eloiné konuşmaya başladı. "Gördüğün gibi, Clark. Eğleniyoruz, ne kadar hoş değil mi?" Ya gerçekten hoş sevdiğim kız hakkında dalga geçerek eğleniyorlardı. Arkama doğru eğilip bir şey yaptı. Ne yaptığını görememiş olsam bile bir erkekle flört ettiğini anlamak zor değildi. Sevimli bir şekilde yüzüme bakmıştı. Tanrım ne kadar korkutucu bir hareket. Üzerine haç falan tutmam gerekliydi. "Bizimle biraz takılmanı öneririm. Ne de olsa, hayat senin için çok zordur!" Takılmak iyi olabilirdi. Ama hayat benim için zor falan değildi. Her şeye sahiptim. Cher hariç. Ona da yakında kavuşmak gibi hayallerim var sonuçta. Tam tekrar konuşmaya çalıştığım sırada sözümü kestiler. Kızlar söz kesmeye çok mu bayılıyordu da konuşmama izin vermediler. "Ee, ne yapıyoruz, az sonra?" Ben daha yeni gelmiştim. Onların planlarına dahil olmayı seçerdim sadece. Tekrar konuşmamın kesilmeyeceğinden emin olunca bu sefer ben ikisine sevimli bir şekilde gülümsemiştim. "İçinde az önce yaptığın gibi bir ya da bir kaç erkeğe asılmak gibi iğrenç bir şey olmadığı sürece bana her şey uyar." Şimdi ki gülüşüm ise daha çok alaycıydı. Onu sinir ettiğimi pek sanmıyordum ama böyle düşünmek bile iyi hissettiriyordu. "Bende araba var. Buradaki işimiz bittiğinde sizin isteğinize uyabilirim." Daha menüye bakamamış olmak bile çok kötüydü ki önümde yemek yemeleri en iğrenç olanıydı zaten.
Riley Wulf
LINCOLN IV. SINIF

Riley Wulf

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 7:34 am

"Gördüğün gibi, Clark. Eğleniyoruz, ne kadar hoş değil mi?" El hala gözlerini ondan alamayan çocuğa göz kırpınca sırıttım. "Bizimle biraz takılmanı öneririm. Ne de olsa, hayat senin için çok zordur!" Clark'ın hafifçe değişen yüz ifadesi üzerine Cher'e olan ilgisiyle dalga geçmek yerine konuyu değiştirmek istedim. El aklımı okumuş gibiydi. "Ee, ne yapıyoruz, az sonra?" Clark'ın ifadesi bu kez aniden değişti. Az önce ikimizin takındığı sevimli gülümseme şimdi onun yüzündeydi. Ah, dikkat, iğneleyici bir şeyler geliyor! "İçinde az önce yaptığın gibi bir ya da bir kaç erkeğe asılmak gibi iğrenç bir şey olmadığı sürece bana her şey uyar." Maskesini bir yana bırakıp alayla güldü. "Bende araba var. Buradaki işimiz bittiğinde sizin isteğinize uyabilirim." Sandalyemi geriye itip telefonumu çantama attım. "Bizimle ters düşmeyip kibar olman çok iyi Clark. Senin için yani." Joselle Pierce laf sokmasa rahat eder miydi? Hayır! "Ve karşı cinse asılmanın iğrenç olduğuna inanıyorsan şöyle bir kendine bak. Herkes Cher'in peşinde nasıl koştuğunu konuşuyor." Sandalyemden kalktım. Yeterince patates yemiştim, cheeseburgerlerimde aklım kalsada El'in de başka bir yere gitmeyi tercih edeceğini biliyordum.
Eloine H. Heaven
LINCOLN IV. SINIF

Eloine H. Heaven

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 8:05 am

Clark, bana her zaman gıcık olmuştu. Bunu her yerde belli ederdi zaten. Yine de birlikte takılmayı seviyorduk. "İçinde az önce yaptığın gibi bir ya da bir kaç erkeğe asılmak gibi iğrenç bir şey olmadığı sürece bana her şey uyar," dediğinde onu boğmamak için kendimi gerçekten iyi sıkmıştım. Neyse ki, yumuşak bir yüz ifadesi takınıp "Bende araba var. Buradaki işimiz bittiğinde sizin isteğinize uyabilirim," demişti. Son patateslerimi de ağzıma atıp, kolamı elime aldım. O kadar açtım ki, çantamı boynumdan çıkarmamıştım ve bunu yeni farkediyordum! Jos çantasını aldı ve "Bizimle ters düşmeyip kibar olman çok iyi Clark. Senin için yani," dedi. Evet, şimdiii yeni bir laf sokma işlemi gerçekleşecekti! "Ve karşı cinse asılmanın iğrenç olduğuna inanıyorsan şöyle bir kendine bak. Herkes Cher'in peşinde nasıl koştuğunu konuşuyor." Evet, onu ikizinden sonra en iyi anlayanlardan biriydim! İkisi de ayağa kalktığında, ben peçeteye numaramı yazmakla meşguldüm. Yerimden hızla kalktım ve üzerinde 'Call Me,' yazan peçeteyi beni kesmekte olan çocuğa verdim. "Ee, millet! Nereye gidiyoruz?" dedim.
Clark Davin
Clark Davin

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 8:36 am

"Bizimle ters düşmeyip kibar olman çok iyi Clark. Senin için yani," Acaba onlara ters düşsem ne yapabileceklerdi? Sadece yanımdan ayrılıp gidebilirlerdi ve bu beni etkilemezdi. Laflarının bitmediğini anlamıştım. Tekrar laf sokacaktı ve bunu başaracağını hissediyordum. "Ve karşı cinse asılmanın iğrenç olduğuna inanıyorsan şöyle bir kendine bak. Herkes Cher'in peşinde nasıl koştuğunu konuşuyor." O kadar kötü bir laf sokma değildi aslında. Ben en azından tek bir kızın peşindeydim ve bu kişi aşık olduğum kızdı. Diğerleri hakkında nasıl düşünürse düşünsün. Joselle ayağa kalkmıştı. O kalktıkta sonra bende ayağa kalktım. Eloiné ise peçeteye bir şey yazıyordu. Bu %70 numarasıydı. Çocuğu etkilemeyi gerçekten istiyor olmalı. Peçeteyi çocuğa verdi sonunda. Çocuğun ne kadar sevindiğini düşünebiliyordum. Ne kadar pek iyi anlaşmasakta yanımdaki iki kızın da ne kadar güzel olduğunu biliyordum. Sadece beni etkilemiyorlardı o kadar. "Ee, millet! Nereye gidiyoruz?" Benim için şu an buradan ayrılmak yeterdi sadece. Onların tepsilerindeki patateslerden bir kaç tane yemiştim o kadar. "Buna şu an karar vermek zorunda değiliz. Şimdilik arabaya gitmemiz yeterli olacaktır." Bana katılıp katılmadıkları pek umurumda olmadan arabaya doğru yürümeye başladım. Otoparktan çıktığımızda ana yola çıkmadan soruyu bu sefer ben sordum. "Pekala şimdi cevap vermek zorundasınız çünkü ona göre gideceğim. Nereye gitmek istiyorsunuz?"
Riley Wulf
LINCOLN IV. SINIF

Riley Wulf

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyÇarş. Eyl. 12, 2012 1:05 pm

"Ee, millet! Nereye gidiyoruz?" Eloiné'nin biz kalktıktan sonra masaya kapaklanması dikkatimden kaçmamıştı. Ağzı uzun süredir aralık durduğu için kenarından salyalarının akacağından şüphelendiğim çocuk, en yakın arkadaşımdan peçeteyi alırken sanki bir külçe altın kazanmış gibi sırıtıyordu. "Buna şu an karar vermek zorunda değiliz. Şimdilik arabaya gitmemiz yeterli olacaktır." Gözlerimi devirdim ve Eloiné ile bakıştık. Aynı şeyi düşündüğümüzden emindim. Clark, kendinden büyük bir kızın peşinde koştuğu ve kızın onu sallamadığı bilinirken nasıl bu kadar kendini beğenmiş davranabiliyordu ki? Ona biri haddini bildirmeliydi; belki ben değil ya da şimdi değil. Ana yola çıkana kadar telefonumda twitterımı yenileyip durdum. "Pekala şimdi cevap vermek zorundasınız çünkü ona göre gideceğim. Nereye gitmek istiyorsunuz?" Eloiné ile bir kez daha bakıştık. İkimiz de sırıtıyorduk. Clark biraz gevşese nasıl olurdu? "İçki olan herhangi bir yere. Bir dakika, sakın Brooklyn'de olmasın." Pis pis gülerek arkama yaslandım. Herhalde bildiği iyi mekanlar vardır. Yoksa nasıl St. Jude's'a uyum sağlasın.
Eloine H. Heaven
LINCOLN IV. SINIF

Eloine H. Heaven

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyPerş. Eyl. 13, 2012 9:45 am

Sorduğum soruya beklediğim gibi acayip bir cevap verdi. "Buna şu an karar vermek zorunda değiliz. Şimdilik arabaya gitmemiz yeterli olacaktır." Jos'la bakıştıktan sonra bu çocuğun bir an için aptal olduğunu düşünmüştüm. Gerçi bunu hep düşünüyordum! Arabaya gittiğimizde, aynı şapşallığıyla "Pekala şimdi cevap vermek zorundasınız çünkü ona göre gideceğim. Nereye gitmek istiyorsunuz?" dedi. Jos ile bakışmalarımızın sonu gelmiyordu! İkimiz de kahkaha atmamakla yetiniyorduk ancak sırıtışımıza kimse engel olamazdı! Vee, evet. Jos'un yüzü Clark'a dönmüştü, hazır olun bayanlar ve baylar! Yeni bir laf sokuş izliyorsunuz! "İçki olan herhangi bir yere. Bir dakika, sakın Brooklyn'de olmasın." Kenidimi gülmemek için daha fazla sıkamayarak kahkahayı patlatıverdim. Daha sonra da mahçup bir gülümsemeyle, "Olabilir aslında," dedim. Ama aklımda daha parlak bir fikir daha vardı! Parmağımı şıklatıp, gözlerimi faltaşı gibi açtım. "Dövme yaptırmaya, ne dersiniz gençler?" diye bağırdım. Daha sonra da Clark'ı süzdüm ve yüzündeki erken yaşlanma belirtilerine yüzümü buruşturup, "Ya da kendini genç hissedenler," dedim. Ah, onu kırmak istemiyordum, sadece rahatlasın istiyordum.
Clark Davin
Clark Davin

Sıradan(!) bir gün Empty
MesajKonu: Geri: Sıradan(!) bir gün   Sıradan(!) bir gün EmptyCuma Eyl. 14, 2012 8:37 am

Bu ikisi beni öldürüyordu. Gülmemeye çalışmak onlar için çok zor olmalıydı. Bu hallerinde bile neden yanlarında durduğumu anlamak kolay değildi. İkisini de arabadan atmak daha kolay bir seçenekti. Umurumda bile olmazlardı. "İçki olan herhangi bir yere. Bir dakika, sakın Brooklyn'de olmasın." Joselle'i burada harcıyorlardı gerçekten. Bir sirke falan yazılsaydı ya. Bunların tek sebebinin de bir kız yüzünden olması en garip geleniydi. Konuşmamayı tercih etmiştim. Benim yerime konuşan kişi sözde mahcup sesiyle Eloiné'di. "Olabilir aslında," dedi. Sözlerinin ardından parmağını şıklattı. Bana laf eden gülen insanlara bakın. Ne gerek vardı ki buna. "Dövme yaptırmaya, ne dersiniz gençler?" Bağırmasına hiç gerek yoktu arabada. "Ya da kendini genç hissedenler," Bu lafında da bir laf sokma vardı ama pek anlayamamıştım. Sadece beni süzdüğünü fark edebilmiştim. İçimdeki siniri başka bir şeye vurmak istiyordum ama başka vurulabilecek yoktu. Yine de normal bir yüz ifadesiyle... Daha çok alaycı bir şekilde "Madem isteğiniz bu o zaman, bende isteğinizi yapıp götüreyim," dedim. Daha onlar konuşamadan gaza tamamen bastım ve daha önce gittiğim dövmeciye doğru sürmeye başladım. Bir daha dövme yaptırmayacağımı söylemiş olabilirim ama onların da eline başka bir zevk vermek istemiyordum. Sonra tekrar sildirtebilirdim. On dakika sonra varmış olacaktık o yere.

Sıradan(!) bir gün
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avukatla sıradan bir gün.