New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asla gitmek istemeyeceksiniz...

Modern şehir hayatı temalı bir RPG sites. ile karşınızdayız. Her alanda minimum kural ile karakterlerinizi yaratıp yönetirken, hayalgüzünüzün sınırlarını zorlamanıza olanak sağlıyoruz.

♦ Aktif oldukları sürece açacağınız karakterlerin sayısında sınırlama yoktur.
♦ Yazacağınız Rp'ler için kelime/satır sınırlaması yoktur.

EN POPÜLER
ÖĞRENCİLER

1. Violet Rivera

2. Riley Romanov

3. Cher Burke

4. Eloine H. Heaven

5. Clark Davin

EN POPÜLER
YETİŞKİNLER

1. Edgard Davin

2. John Christopher Depp

3. Katy Perry

4. Miley Cyrus

5. Justin Randall Timberlake

ALNI AÇIK
ÇALIŞANLAR

New York City by CMarlow on Grooveshark

Bir Diyetin Günlüğü.

YazarMesaj
Lancelot Emrys
NEW YORK | MÜHENDİSLİK | III. SINIF
Lancelot Emrys

Belirgin Özellikler : Dış özellikler. Parmaklarının ucundan saçlarına kadar belirgin şerefsiz.
Rp Yaşı : 21
Lakap : Lance

Bir Diyetin Günlüğü. Empty
MesajKonu: Bir Diyetin Günlüğü.   Bir Diyetin Günlüğü. EmptyÇarş. Tem. 31, 2013 8:44 am

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Ağlamaktan gözlerim yerinden çıkacak yemin ediyorum. Günceye ne de güzel giriş yaptım di mi? İçim acıdı içim. Söyleyecek tek kelime geçmedi aklımdan.

En son Lancelot Emrys tarafından Perş. Ağus. 01, 2013 10:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lancelot Emrys
Lancelot Emrys

Belirgin Özellikler : Dış özellikler. Parmaklarının ucundan saçlarına kadar belirgin şerefsiz.

MesajKonu: Geri: Bir Diyetin Günlüğü.   Bir Diyetin Günlüğü. EmptyÇarş. Tem. 31, 2013 8:53 am

Baktım haberler başlamış, dedim kırk yılda bir izleyeyim. Sonra neden izlemediğimi hatırladım. İnsanda yaşama arzusu bırakmıyor çünkü Smile))

Cahilliğin getirdiği tatlı saflık <3 Ben
Lancelot Emrys
Lancelot Emrys

MesajKonu: Geri: Bir Diyetin Günlüğü.   Bir Diyetin Günlüğü. EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 10:08 am

Ramazanda diyet yapmak bok gibi bişi. Böyle herkes iftar sofrasına oturuyo. Sonra ev sahibi sıra sıra herkesin tabağını doldururken sıra sana geliyo.

"Yok, yok ondan da değil, yok teşekkür ederim, ııı ondan almayayım ben, yok cidden sağolun. Hım, evet şu olabilir. Bi de şu. Teşekkürleeer Smile))))"

Here comes sofrada olan şeyler...

Gül böreği, salata, pilav, kuşbaşı et, patates püresi, kekik salatası, semiz otu, barbunya, MANTI,

Here comes tabağımda olan şeyler...

Kuşbaşı et, salata ve semiz otu.

Here comes duygularım...

Hayattan soğdum amk. Ağlamak istiyom. Bak bak yiyişe bak. Bundan üç hafta önce ben de yiyebiliyodum öyle. Aaaah, anılar... *kuşbaşı etleri teker teker hunharca ağzına sokar* Sikerim böyle işi. Şu püreye bi çatal mı atsam lan. *semiz otunu yer* Allah kahretmesin bunun içinde de patates var.

DİYET. WAT R U DOIN. DİYET. STAHP.
Lancelot Emrys
Lancelot Emrys

MesajKonu: Geri: Bir Diyetin Günlüğü.   Bir Diyetin Günlüğü. EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 10:14 am

2 haftadır diyet yapıyom. İlk gidince ölçtü biçti dedi 77.1 kilo. Bugün gittim... 76.1 kilo. WAT THE FUCK?!

Ama sabah kahvaltı ettim ve giysilerimin ağırlığı sadece 1 kilo düştü. Oysa hayvan gibi kot giymiştim. Yaniii... Smile)))

Fak it. Biliyom hala 2.5 kilo düşmediğimi. Hayat, BENİ NEDEN YORUYOSUN?!

Bu şarkı daha önce hiç bu kadar anlamlı gelmemişti. Üşüyom Serdar Reyiz.

En son Lancelot Emrys tarafından Perş. Ağus. 01, 2013 10:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lancelot Emrys
Lancelot Emrys

MesajKonu: Geri: Bir Diyetin Günlüğü.   Bir Diyetin Günlüğü. EmptyPerş. Ağus. 01, 2013 10:23 am

Bunu yapmasaydım ölürdüm.

Hayat beni neden yoruyosun
Madem çok günah, orucu sen bozuyosun.

Nasip olsun en güzel mantıdan bize,
Adımız birer hastaya çıktı mı yüze bakan yok.
Sanıyorlar diz çöker börek önümüze,
Bu zamanlar fazla gezenlere pide veren yok.
Hayat beni neden yoruyosun
Madem çok günah, orucu sen bozuyosun.
Sebebi çok....

Şeytan diyor ki yanaş pilava,
Adını anma sataş şuna,
Deli kader seni tabağıma,
Çıkaracak mı bilen yok.

Can üzülür buna taş değil,
Çekilecek gibi et değil.
Bu mide her şeye aç ama,
Doyabilecek mı bilen yok.

TŞK TŞK TŞK. ALKIŞLARI BIRAKIP YERLERİNİZE OTURABİLİRSİNİZ.

Bir Diyetin Günlüğü.
1 sayfadaki 1 sayfası