New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asla gitmek istemeyeceksiniz...

Modern şehir hayatı temalı bir RPG sites. ile karşınızdayız. Her alanda minimum kural ile karakterlerinizi yaratıp yönetirken, hayalgüzünüzün sınırlarını zorlamanıza olanak sağlıyoruz.

♦ Aktif oldukları sürece açacağınız karakterlerin sayısında sınırlama yoktur.
♦ Yazacağınız Rp'ler için kelime/satır sınırlaması yoktur.

EN POPÜLER
ÖĞRENCİLER

1. Violet Rivera

2. Riley Romanov

3. Cher Burke

4. Eloine H. Heaven

5. Clark Davin

EN POPÜLER
YETİŞKİNLER

1. Edgard Davin

2. John Christopher Depp

3. Katy Perry

4. Miley Cyrus

5. Justin Randall Timberlake

ALNI AÇIK
ÇALIŞANLAR

New York City by CMarlow on Grooveshark

take me down to the paradise city

3 posters
YazarMesaj
Clara Carlevaro
NYADA | TİYATRO | I. SINIF
Clara Carlevaro

Belirgin Özellikler : o kılara, her bi boku belirgin

take me down to the paradise city Empty
MesajKonu: take me down to the paradise city   take me down to the paradise city EmptySalı Nis. 23, 2013 12:58 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
    aşırı aşırısı günce açıp neyim var neyim yok dökesim var. nyc'de pek takılmıyoz olsun ama yine de günce güncedir kardolar ya. normalde böyle günce falan tutmaya çok üşenirim, istemem ve çok özenmem ama bu sefer inat ettim, özencem ve tutucam lan. Cool ayrıca dün gece tumblr'da ölmeden önce yapılması gereken 100 şeyi okudum ve oradakilerin hepsini yapmaya karar verdim ve bu da bana yaşama sevinci verdi... artık bir amacım var, yehhey! gerçi hepsini tek başıma yapamam ama birçoğu birkaç kafası güzel arkadaşınla yapabileceğin basit şeyler. neyse, ZATEN ÖLMEDEN ÖNCE YAPMAK İSTEDİĞİM EN ÖNEMLİ ŞEYİ SÖYLEMEME GEREK YOK, SİZ BENİ BİLİYONUZ. :')) alın bu şarkıyı dinleyin ben sonra dvm edicem okuyun güncemi götler!!!!!

bence dünyanın en güzel şarkılarından biridir bu ya. şarkıyı dinlerken hep indio ve kendimi hayal ediyom... HANİ FUTURE HUSBAND'IM OLAN INDIO:')) kayınpederim de rdj olcak, oooh mis. susan'ı da öldürürsem irom'u çağırırım gelir rob'u teselli eder, you know what I mean. Cool işte sonra sonsuza dek mutlu yaşarıs. o değil de keşke kadınların haremi olabilse. negzel olurdu. haremim olsun diye kraliçe ya da ne bilim padişahın kadın versiyonu olup bir hükümdarlığın başına geçme zorluğunu omuzlarıma almaya bile razıyım. yeter ki EDWARD(NORTON OLAN), MEMO, INDIO, ANDREW(TWD'DEKİ RICK), ASHTON, BON JOVI, NIKOLAJ VE TOM BNM OLSUN İHİHİ. oovv en önemlisi de doctor tabi, david olan. ne tatlı adamsın ya.

bi de artık doctor'da amy pond sezonlarına geçmek istiyom ya-HER NE KADAR DAVID'E AŞIK OLSAM DA-, donna'lı sezona yeni başladım ve ZAMAN GEÇMEK BİLMİYO. ahahha çok ince bi espri oldu aslında istemsizce gjfkgdfg. bir de bence ben hayatımın hatasını dw'ye ilk sezondan başlayarak yaptım ve o yüzden dizi sarmamıştı. DW SARMAMIŞTI İNANABİLİYONUZ MU? neyse ki sonra hayatımın hatasını unutturacak bir hamle yaptım, ikinci sezondan başladım. Cool ROSE'DAN NEFRET ETTİM VE EDİYOM AYRICA. HIH. sanırım en sevdiğim companion martha oldu şu izlediğim bölümlere kadar. ama biliyorum ki amy ve clara'yı da çok sevcem. ve donna'ya karşı bişi hissedemiyom olm. sevsem mi sevmesem mi bilemiyom. neyse, ben artık susayım bence bu uzun post olmuştur artık. Cool son olarak, "WHAT?!"
Clara Carlevaro
Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: take me down to the paradise city   take me down to the paradise city EmptySalı Nis. 23, 2013 3:16 am

AQ BEN BUNU YAPSAM İKİ DK SONRA HUYLANMAKTAN ÖLÜRÜM. amerika'daki çimler gibi değil ki olm, onlarda yuvarlana yuvarlana ölüyoduk, ama burda nerdeee. amazon ormanı gibi içinden ne çıkacağı belli değil, yattığım an bir paranoya, korku, gerginlik hissi...uf neyse. tumblr'da geziyorum şimdi. çiğköfte, hoşbeş(HEMİDE ÇİLEKLİ), pringles, kola ve EN ÖNEMLİSİ JELİBON resimleri gördüm kendimden geçtim. ULAN TUMBLR DİYETTE OLAN İNSANA BU YAPILIR MI? nys bol bol dizi izliyim de zayıf kız görünce psikolojim bozulsun, yemek yemek istemiyim. Bİ OLGA OLAMADIM YA LA. ya o değil de benim cuma günü ing sınavım var, sonra matematik ve edebiyat çalışmam lazım ama ben oturmuş tembellik yapıyom. KENDİME HİÇ YAKIŞTIRAMADIĞIM ŞEYLER ARKDŞLR YA.

ADJFEFIERJERFGDG AQ. bu diyalog gerçek midir la? böyle insanlar yaşıyor mudur? hani ciddi ciddi? benim şey olayına benziyo bu, lens taktığımı öğrenen herkesin KAHVERENGİ gözlerime bakarak "AA LENSLERİN RENKLİ Mİ PEKİ???" diye sormaları. hayır şaka yapmıyolar, ciddi ciddi soruyolar............... sonra selis niye böyle. Smile) okulumda ve özellikle sınıfımdaki maloş insanlardan çok sıkıldım abiiiii. öğlenleri akıllı tahta açıp adam gibi film izleyeceğimize, okuldaki tüm kezolar toplanıp geliyolar ve bizim sınıfta demet akalın, HEPSİ, hande yener açıp DANS ediyolar. olm. bu. nasıl. bir. eziyettir. kapatın diyom, nolur yapmayın diyom. car car bağırıp, "BİZİM ZEVKİMİZ HIIIII SAYGI GÖSTER" moduna giriyolar. amk ben sizin. Smile amk sizin zevkinize. Smile

SON OLARAK. :')))))))))
Clara Carlevaro
Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: take me down to the paradise city   take me down to the paradise city EmptySalı Nis. 23, 2013 3:21 am

derin düşünceler...

he bi de;;
    KUŞ OLMAK İSTİYOM BEN TMM?
Clara Carlevaro
Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: take me down to the paradise city   take me down to the paradise city EmptySalı Nis. 23, 2013 5:14 am

okuldaki mongol moronlara yapmak istediğimi stewie aşkım çoksel göstermiş
Clara Carlevaro
Clara Carlevaro

MesajKonu: Geri: take me down to the paradise city   take me down to the paradise city EmptyÇarş. Nis. 24, 2013 10:16 am

O DEĞİL DE BU SENE COMIC-CON'A GİDEMİYOM AQLADIM AZ ÖNCE. AMA SONRA SENEYE GİDEBİLECEĞİMİ SÖYLEDİĞİNİ DUYDUM ANNEMİN AĞLAMA GEÇTİ. FKSDJKGJFDKG.
    bütün yaz çalışıp bir de üstüne ingilizce kursuna gidicem Suspect pestilim çıkıcak ama olsun, değer lan! COMIC-CON BU AQ. ROB'U, DAVID'I, TWD EKİBİNİ-ÖZELLİKLE RICK'I EHEHEEHE, MATT'İ, GOT EKİBİNİ, X-MEN EKİBİNİ, AVENGERS EKİBİNİ GÖRCEM OLM. o minik hatıra oyuncaklarını da doldurcam cepime ehehehehe. nasıl mıtlıyım. şu ölmeden önce yapılması gereken 100 şeye de taktım amk. YAPCAM YAPCAM AMA HEHEE. bu yaz zaten doktor babalar buluşması olcak, onların çocukları ile de biz qnqız. her yaz otele gideriz o otelin altını üstüne getiriris fln. Wink) işte bu yaz da yaparıs o listeyi. HEM O GRUP İÇİNDE QNQLARIN BEST'İ HALUK DA OLCAK, LOLOLOLO O KESİN YAPAR LİSTEDEKİLERİ BENLE. lan o değil de, bu ailelerin hepsi Bursalı olm. BEN NEDEN BURSALI DİĞİLİM??? neyse. işte cuma günü ing sınavı fln var. 100 almam lazım, inat ettim o moruque görecek onun sınavından 100 aldığımı. hatta o kadar müko olcam ki 105 vercek. VERECEK. la olm aklımdan çıkmayan bir şey daha var, o da ikircik-finn. AMINAKOYDUĞUM BENİ NİYE SEVMİYO, NEDEN HALA ÇIKMIYOS BİS??? nys bn bşi dmiorm siz dvm edn öpşmye .s

olm finn'i minn'i bırak ya ben bunlardan istiyoom. bulun bunları bana. lan keşke şu pok okullar yerine hogwarts olsa, ordaki dersler olsa. yemin ediyom çok çalışırdım, hayatı severdim aq. böyle olunca bileklerimi dikine kesesim geliyö gkfdg. nolurdu yani biz de uçuş, biçim değiştirme, ksks, syb, kehanet dersi falan görsek... OLM ARİTMANSİSİ BİLE GÜZELDİR LAN. eminim ki bizim kıçlek matematik gibi değildir, hof. -,-

ulan finn, ulan götoş finn bi demedin bunu bana ya la. kıçını arılar ısırsın, meme uçların kopsun inş amin. hıh.
Marylou Mabelle
NEW YORK HALKI
Marylou Mabelle

Belirgin Özellikler : hayalperest, çatlak, asla vazgeçmeyen bir tip bu da.
Rp Yaşı : 20

MesajKonu: Geri: take me down to the paradise city   take me down to the paradise city EmptyÇarş. Nis. 24, 2013 10:23 am

yürü be timon qnq.
Marylou Mabelle
NEW YORK HALKI
Marylou Mabelle

MesajKonu: Geri: take me down to the paradise city   take me down to the paradise city EmptyÇarş. Nis. 24, 2013 10:29 am

aha işte ben, rüyamdaki halimlimlim. olm o değil de ne çektim ben be. şurda iki üç kilo vericem de güzel ciciler giyicem diye ne heba ettim kendimi............

Marylou Mabelle
NEW YORK HALKI
Marylou Mabelle

MesajKonu: Geri: take me down to the paradise city   take me down to the paradise city EmptyÇarş. Nis. 24, 2013 10:36 am

abi.
abi!
ABİ.
ÜÜHÜHÜHHÜHÜHÜHÜHÜHHÜH.
o velet ben olmalıydım, evep beeeen!
ÜHÜHÜHÜHHÜHÜHÜHÜHÜ.
Frankie Chandra
LINCOLN IV. SINIF

Frankie Chandra

Belirgin Özellikler : pamuk gibi bir şey bu, adeta iyilik meleği. sevmeyen ölsün.
Rp Yaşı : on yedi.
Lakap : frankenstein.

MesajKonu: Geri: take me down to the paradise city   take me down to the paradise city EmptyPerş. Mayıs 09, 2013 10:15 am

take me down to the paradise city
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Big City Life.