New York
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Asla gitmek istemeyeceksiniz...

Modern şehir hayatı temalı bir RPG sites. ile karşınızdayız. Her alanda minimum kural ile karakterlerinizi yaratıp yönetirken, hayalgüzünüzün sınırlarını zorlamanıza olanak sağlıyoruz.

♦ Aktif oldukları sürece açacağınız karakterlerin sayısında sınırlama yoktur.
♦ Yazacağınız Rp'ler için kelime/satır sınırlaması yoktur.

EN POPÜLER
ÖĞRENCİLER

1. Violet Rivera

2. Riley Romanov

3. Cher Burke

4. Eloine H. Heaven

5. Clark Davin

EN POPÜLER
YETİŞKİNLER

1. Edgard Davin

2. John Christopher Depp

3. Katy Perry

4. Miley Cyrus

5. Justin Randall Timberlake

ALNI AÇIK
ÇALIŞANLAR

New York City by CMarlow on Grooveshark

Bazen partiler içkiler için terk edilir.

2 posters
YazarMesaj
Cher Burke
NYADA | OPERA | I. SINIF
Cher Burke

Belirgin Özellikler : I wanna dance and drink vodka.
Rp Yaşı : 19
Lakap : Queen, C.Q.

Bazen partiler içkiler için terk edilir. Empty
MesajKonu: Bazen partiler içkiler için terk edilir.   Bazen partiler içkiler için terk edilir. EmptyC.tesi Şub. 02, 2013 10:31 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]&[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Cher Burke
NYADA | OPERA | I. SINIF
Cher Burke

MesajKonu: Geri: Bazen partiler içkiler için terk edilir.   Bazen partiler içkiler için terk edilir. EmptyC.tesi Şub. 02, 2013 10:55 am

Elimdeki martiniyi dudaklarıma götürdüm ve partideki herkesi incelemeye başladım.Babamın yaptığı organizasyonlar ne kadar iyi olursa olsun bana göre değildi. Bir kere yaş ortalaması otuzdu. Tamam içlerinden bazılarının ateşli olduğu söylenebilirdi ama onlarla işim olmazdı. Takım elbiseliler o kadar etkileyici değildi. Derin bir nefes aldım ve özel yapım Kate Spade elbisemin üstünden saçlarımı çektim. Siyah mini elbisem her zamanki gibi dikkat çekiyordu. Gülümsedim ve ayağımdaki elbiseyle uyumlu olan topuklu botlarıma baktım. Bu gece eğlenceli geçmezse yazık olacaktı.

Yavaş bir hareketle yerimden kalktım ve etrafıma hızlı bir bakış attım. Büyük salonun diğer tarafında gözüme biri takıldı. Martiniyi masaya bıraktım ve dudaklarımı yaladım. Şükürler olsun ki şarap kırmızısı rujum kolay kolay geçmiyordu. Omuzlarımı geriye attım. Her zamanki hafif salınarak yürüyüşümle Roy Platts'a yöneldim. Göz göze geldiğimizde gülümsedim. "Bay Platts."
Roy Platts
TÜRKOLOG
Roy Platts

Rp Yaşı : 32
Lakap : Royié

MesajKonu: Geri: Bazen partiler içkiler için terk edilir.   Bazen partiler içkiler için terk edilir. EmptyC.tesi Şub. 02, 2013 11:52 am

Sosyetede, [img]Burke partileri[/i] olarak anılan organizasyonları seviyordu. İçkiler kaliteliydi, garsonlar kibardı, manzara güzeldi… Yine, davet edildiği havuz partisine özenle hazırlanarak gitti. Kısa zaman sonra yamaca bakan trabzanlara yaslanmış beyaz şarap eşliğinde dönemin ünlü mankenlerinden biriyle akşamki planını konuşuyordu. Nitekim, manken hanfendinin magazincilerin girme izninin olmadığı Four Seasons’taki odasında buluşmayı planladılar ve fazla dikkat çekmemek için Elena, uzaklaştı. Roy sesli kahkahaların geldiği kalabalığa tekrar yönelmiş, şarabını yanından geçen garsonlardan birinin tepsisinden aldığıyla yenilemiş ve üniversitenin bağışçılarından Bay Burke’a, “ne güzel parti” dileklerini iletmek için, vip salonuna yönelmişti. Eski ve pahalı olduğu renginden dahi anlaşılan kırmızı şarabın tadı henüz damağındayken, Cher ile karşılaştı. Opera’dan ne kadar nefret ettiğini söylediği Cher. Eski anılar aklına gelince büyük bir gülümseme yüzünü kapladı, genç kadının kibar selamına karşılık verdi. "Bay Platts." Kadehini Cher’e kaldırıp kibar bir reverans yaptı. “Bayan Burke. Bu ne güzel rastlantı.” Ah evet, Burke’lerin evinde Cher Burke ile karşılaşmasını tesadüf olarak adlandırmıştı; fakat Roy “seni gördüğüme çok sevindim.” diyen tiplerden değildi. Onun iletişim yöntemi de böyleydi.
Cher Burke
NYADA | OPERA | I. SINIF
Cher Burke

MesajKonu: Geri: Bazen partiler içkiler için terk edilir.   Bazen partiler içkiler için terk edilir. EmptyPtsi Şub. 04, 2013 7:07 am

Roy gülümseyerek elindeki bardağı kaldırdığında gülümsedim. İnce jestleri severdim. “Bayan Burke. Bu ne güzel rastlantı.” hafif aksanıyla kurduğu cümle sayesinde gülümsedim. Yanımdan geçen barmenden şampanya aldım ve bardağı dudaklarıma götürmeden önce ona doğru -aynı onun yaptığı gibi- kaldırdım. Sonrasında serin şampanyadan bir yudum alıp gülümsedim. Karşısındaki koltuğa oturup gülümsedim. Roy Platts ciddi anlamda benim yakışıklı-sevimli tanımıma uyuyordu. Bardağı elimden bıraktım ve yüzüme gelen bir tutam saçı kulağımın arkasına attım. "Burke organizasyonlarımıza hep gelir misiniz Bay Platts?"dedim hafifçe ona doğru eğilerek. Sonrasında sır verir gibi konuştum. "Şahsen ben pek sevemedim, içkiler çok hafif."dedim ve hafifçe gülümsedim. Bunu çoğu zaman erkekleri etkilemek için kullandığım gülümsemeydi. ama şu an aklımda daha farklı ve fazla şey vardı.

Spoiler:

Bazen partiler içkiler için terk edilir.
1 sayfadaki 1 sayfası